Pola Raksa nie trafiała na idealnych mężczyzn i ma o nich nie najlepsze zdanie: Są coraz słabsi i wymagają prowadzenia za rączkę — mówiła lata temu w jednym z wywiadów. Dlaczego padło tyle gorzkich słów? Być może dlatego, że partnerzy, z którymi się wiązała, bardzo ją rozczarowali.

Pola Raksa to jedna z największych polskich gwiazd dwudziestego wieku. Jej niezwykłą urodę i wdzięk pokochali wszyscy Polacy, jednak ona miała dość wizerunku dobrze ułożonej i spokojnej dziewczyny. Po kilku wielkich rolach, intrygujących wywiadach i medialnych związkach postanowiła zniknąć. Gdzie się dziś ukrywa?

Pola Raksa o mężczyznach

Pola Raksa nie przepadała za wywiadami, jednak gdy już ich udzielała, zawsze była szczera do bólu. Zapytana o mężczyzn dosadnie wyraziła się na ich temat. Nie ukrywała, że wielu z nich nie potrafi spełnić jej oczekiwań.

– Gdzie są ci mocni i silni, obdarzeni charakterem, który nasi przodkowie nazwali męskim – męscy w sposobie bycia? Mężczyźni […] są coraz słabsi i co więcej, nic nie robią, żeby przynajmniej stworzyć pozory, że jest inaczej […] Coraz bardziej wymagają prowadzenia za rączkę — mówiła w jednym z wywiadów, cytuje magiaminionychlat.wordpress.com.

Taka opinia z pewnością nie wzięła się znikąd. Jej małżeństwo z Andrzejem Kostenką, z którym ma syna Marcina, nie przetrwało próby czasu. Mężczyzna miał mieć słabość do innych kobiet, ale o żonę był wyjątkowo zazdrosny. Po rozstaniu Pola Raksa związała się z młodszym o 11 lat Bogusławem Lindą, jednak ten związek także nie należał do udanych. Aktor miał zdradzać partnerkę, która w końcu wyrzuciła go z domu.

Co teraz robi Pola Raksa?

Pola Raksa unika mediów i nie mieszka w Warszawie. Gdy przestała grać w filmach, zajęła się dziennikarstwem. Miała swoją rubrykę w jednej z gazet i zrobiła reportaż o domu Daniela Olbrychskiego, który później wspominał, że niestety od tamtej pory nie miał z nią żadnego kontaktu. Gwiazda pasjonowała się projektowaniem, udało jej się zdać egzaminy i uzyskać tytuł projektantki.

Mówi się, że do dziś zajmuje się szeroko pojętą sztuką i pracami plastycznymi. Ma 78 lat. Najczęściej można ją spotkać w okolicach Legionowa, gdy raz na tydzień lub dwa wybiera się do sklepu. Zdarza się, że zamieni kilka słów z mieszkańcami. Mediów stanowczo unika, od dawna nie udziela żadnych wywiadów ani nie bywa na salonach.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Pola Raksa
filmpolski.pl

Pola Raksa była jedną z największych gwiazd polskiego kina.

Pola Raksa
facebook.pl/p.raksa.nieoficjalny.album

Dziś aktorka unika mediów i wiedzie spokojne życie poza Warszawą.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kolor ziemniaka jest istotny dla naszego zdrowia. Szczególnie jednego powinniśmy unikać
  2. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  3. Była żona Pazury: „Pochowałam dwoje dzieci”. Pokazała zdjęcia
  4. Nie żyje aktor „Przyjaciół”. Popełnił samobójstwo, miał 51 lat
  5. Matka wyprowadziła się z domu. Zostawiła w nim swoją roczną córeczkę, wróciła po nią po 10 latach
  6. Natalia Kukulska w dobitnych słowach o Viki Gabor. 12-latka długo ich nie zapomni

Źródło: magiaminionychlat.wordpress.com, pomponik.pl

Poprzedni artykułChoroba Katarzyny Dowbor odebrała jej radość życia. Gwiazda opowiedziała o problemie, z którym się zmagała
Następny artykułPacjent w poważnym stanie dostał na śniadanie mrożony, spleśniały chleb. ”Chorych trujecie”
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.