Polacy z pewnością nie będą zadowoleni. Portal niebezpiecznik.pl podał oburzające i niepokojące informacje. Wyciekły niezwykle ważne dane, takie jak imiona, nazwiska i szczegóły dokonywanych zakupów przez klientów jednego ze sklepów dla dorosłych.

Niektórzy Polacy nie mają powodów do radości. Jak podaje portal niebezpiecznik.pl dane klientów pewnego sklepu internetowego dla dorosłych z gadżetami erotycznymi zostały wykradzione. Cała sprawa jest nie potwierdzona, wszyscy czekają na oświadczenie od samego sklepu.

Niektórzy Polacy mają powody do niepokoju

Wielu rodaków z pewnością nie ma powodów do skakania z radości. Dane klientów sklepu internetowego Sexshop.com.pl najprawdopodobniej zostały wykradzione, jak przekazuje niebezpiecznik.pl.

Wśród nich takie informacje jak m.in. imiona, nazwiska, adresy e-mail klientów oraz opisy zamówionych przez nich produktów. Dodatkowo serwis wspomina, że informacje nie są potwierdzone oficjalne, ponieważ sam sklep nie odniósł się do całej sprawy.

— Wiele wskazuje na to, że dane co najmniej części (a może nawet wszystkich) klientów sexshop.com.pl, polskiego sklepu z gadżetami erotycznymi i afrodyzjakami, zostały wykradzione. Widzieliśmy ich fragment (ok. 500 rekordów z roku 2019), ale niestety nie wiemy, jaka jest faktyczna skala problemu. Sklep do tej pory nam nie odpowiedział — czytamy w jednym z artykułów na stronie niebezpiecznik.pl.

 1. Przykra wiadomość o Sandrze i Krzyśku z „Gogglebox”. To koniec
 2. Wielkie zmiany w PKO BP. Bank podjął odważną decyzję i usunął z oferty jedną z usług

Sklep nie odpowiedział na zarzuty

Zespół wspominanego wyżej portalu próbował skontaktować się ze sklepem internetowym zarówno drogą telefoniczną, jak i mejlową. Obsługa Sexshop.com.pl obiecywała, że jak najszybciej nawiążą kontakt, co jednak nie nastąpiło.

Wyciek danych z takiego sklepu może być bardziej niewygodne niż ze zwykłego sklepu ze sprzętem RTV czy AGD, ze względu na tematykę zakładu handlowego. Może to się stać obiektem żartów, lekkich kpin, a w najgorszych przypadkach nawet szantażu.

Pozostaje nam liczyć na to, że sklep wyjaśni całą sprawę, a klienci nie odczują mocno skutków prawdopodobnego wycieku.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

polacy
fot. eastnews.pl/ARKADIUSZ ZIOLEK

Prawdopodobnie wyciekły dane ze sklepu dla dorosłych.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ministerstwo właśnie wszystkich powiadomiło. Pilnie zamykane szkoły i zajęcia prowadzone w trybie zdalnym w kolejnych polskich miastach
  2. Nie miał szans, nie żyje. Dramatyczna wiadomość obiegła Polskę
  3. Przepowiednie dla Polski. Jasnowidz wyjawił, co stanie się w 2020. Porażające
  4. Żona skarżyła się na ogromny ból brzucha. Gdy lekarze podali przyczynę, mąż złożył pozew o rozwód
  5. Dagmara Kaźmierska błaga o pomoc. Trwa dramatyczna walka z czasem
  6. Przez 5 dni piła sok z selera. Pozbyła się uciążliwego problemu, z którym długo walczyła

Źródło: next.gazeta.pl, niebezpiecznik.pl

 

Poprzedni artykułPrzepowiednie dla Polski. Jasnowidz wyjawił, co stanie się w 2020. Porażające
Następny artykułCały świat pogrążony w żalu. Nie żyje wspaniała aktorka, wszyscy widzieliśmy film z jej udziałem
Natalia Andrejuk - redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Doprowadziła ją tutaj chęć rozwoju i ciągłej nauki. Interesuje się literaturą, polityką oraz twórczością Taco Hemingwaya. W wolnym czasie- wielka fanka gier komputerowych, szczególne tych online.