Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Niespodziewane wieści o Natalii Kukulskiej. Bardzo zaskoczyła Polaków
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 29.12.2021 23:43

Niespodziewane wieści o Natalii Kukulskiej. Bardzo zaskoczyła Polaków

Natalia Kukulska
Przemek Bednarczyk (http://bedur.com/), CC BY-SA 2.5, via Wikimedia Commons

Gdzie planujecie spędzić w tym roku Sylwestra? Natalia Kukulska wybrała najlepszy sposób z możliwych: gwiazda nie tylko przebywa na Zanzibarze, ale też zagra koncert charytatywny. Póki co cieszy się słońcem i pokazuje zdjęcia nowego tatuażu.

Kukulska została ambasadorką Fundacji Pili Pili Pomagam. Stowarzyszenie zaprosiło też na Zanzibar kilka innych gwiazd – wraz z Natalią przebywają tam Małgorzata Socha, Magdalena Różczka, Anna Dereszowska oraz Tomasz Ciachorowski.

Natalia Kukulska zagra koncert na Zanzibarze

Kukulska zagra wraz ze swoim zespołem koncert sylwestrowy, z którego dochód zostanie przeznaczony Fundacji Pili Pili, wspierającej lokalne dzieci i młodzież. Artystka pochwaliła się na Instagramie, jakie wspólne sukcesy mają już na koncie:

To właśnie mój spontaniczny występ rok temu zainicjował tradycję koncertów polskich artystów. I co? Dzięki dochodom z tych artystycznych spotkań powstało wspaniałe Centrum Edukacji, które służy tubylcom! – napisała Kukulska.

Gwiazda nie może doczekać się koncertu. Z entuzjazmem opisuje przygotowania do wydarzenia:

– Koncert będzie wyjątkowy – duża scena, nagłośnienie i światło. Przywieźliśmy 300 kg naszego sprzętu i wspaniałych realizatorów – by było na całego! Ten rok był pełen niespodzianek i wyjątkowych muzycznych wydarzeń. Nie mógł się skończyć na kanapie – dodaje artystka.

Oprócz przygotowań do występu Kukulska korzysta z uroków malowniczej okolicy. Publikuje zdjęcia, na których widać, że spędza czas na spacerach po plaży. Zrobiła sobie nawet tatuaż z henny, którym pochwaliła się na Instagramie.

Etniczny wzór, przedstawiający kwiat lotosu miał przykryć sporego siniaka, którego nabawiła się Kukulska. Wokalistka zrobiła sobie też zdjęcie z mieszkanką Zanzibaru, która wykonała tatuaż.

Poniżej galeria fotografii Kukulskiej na Zanzibarze – zobacz zdjęcia:

Natalia Kukulska
Natalia Kukulska

Źródło: wp.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Sara James pochwaliła się zdjęciem z mamą. Pani Arleta wygląda jak siostra piosenkarki
  2. Dominika Gwit niknie w oczach. Fanka pod najnowszym zdjęciem całej sylwetki: „Mega widać różnicę”