Sara James ostatnio bardzo często pojawia się w mediach. Nic dziwnego, w końcu dziewczyna zajęła drugie miejsce na ostatniej Eurowizji Junior, a dodatkowo bardzo swobodnie czuje się wśród kamer i reporterów.

Na swoje media społecznościowe wrzuciła wpis, na którym tym razem wyjątkowo znajduje się ktoś inny. Mowa o jej mamie, która obchodziła urodziny!

Mama Sary James jak jej siostra

Po zdjęciu, które wrzuciła wokalistka widać, jak bardzo mama Sary James jest podobna do swojej córki. Choć obydwie różnią się nieco karnacją i przede wszystkim włosami, rysy twarzy i uśmiech są wręcz te same.

Przy okazji publikowania wspomnianej fotografii Sara James złożyła też swojej mamie życzenia. Napisała je po angielsku. Pożyczyła w nich swojej rodzicielce wszystkiego najlepszego i dodała, że ta jest jej ulubioną osobą na świecie. Nie ma wątpliwości, że dla solenizantki wiele to znaczy. Mama Sary James musiała być wzruszona.

Ostatnio ma zresztą niemalże same powody do radości. Bez dwóch zdań była niezwykle dumna ze swojej córki zarówno po programie The Voice Kids, jak i po niedawne Eurowizji Junior. Sama była z córką w Paryżu, więc przy okazji kariery swojej pociechy, mama Sary James zwiedziła jeszcze trochę świata. Wszystko wskazuje zresztą na to, że to dopiero początek pięknej przygody.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Wielki artysta odszedł na zawsze. Lekarze walczyli do końca
  2. Maryla Rodowicz bez makijażu i upiększeń. Teraz widać, jak wygląda naprawdę

Źródło: Instagram.com/ styl.fm/ muzyka.interia.pl

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl