Podczas niedzielnego wydania porannego programu Dzień Dobry TVN nagle wkroczyła policja. Filip Chajzer i Małgorzata Ohme w pośpiechu zapowiedzieli reklamy i opuścili studio. Nagranie trafiło do sieci. 

Program Dzień Dobry TVN cieszy się dużą popularnością wśród widzów. Para prowadzących – Małgorzata Ohme i Filip Chajzer pracują razem na planie od 2019 roku. Są jednym z najbardziej lubianych duetów. Podczas ostatniej emisji zostali zatrzymani przez policję. 

Policja na planie Dzień Dobry TVN 

Podczas ostatniej, niedzielnej emisji Filip Chajzer i Małgorzata Ohme zostali zatrzymani przez policję. Wszystko wydarzyło się na oczach tysięcy widzów. Już wiemy, co dokładnie się wydarzyło.

– Co się dzieje? […] Znowu zaparkowałaś jak trąba. Widzisz sama. Widzimy się zaraz po przerwie, może sytuacja jakoś się wyjaśni. Wracamy po przerwie – mówił prowadzący.

Wideo z incydentu bardzo szybko trafiło do sieci i wzbudziło wielkie zainteresowanie internautów. Nawet osoby, które zazwyczaj nie oglądają programu, znalazły się w gronie odbiorców.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

Dopiero na Instagramie wyjaśniono, że był to tylko żart, a pod filmem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy, które są dowodem na ogrom sympatii, jaką widzowie darzą ten zgrany duet. 

Wpadki Filipa Chajzera i Małgorzaty Ohme 

Okazuje się, że ta para prowadzących już nie pierwszy raz musi zachować zimną krew i opanowanie podczas prowadzenia programu. 

Jakiś czas temu w trakcie transmisji Małgorzata Ohme przez przypadek wpadła na stolik, przez co przewróciła też stojący przy nim fotel. Filip Chajzer pozostał opanowany i nie dał po sobie poznać zaskoczenia. Zdawało się, że całe zajście w ogóle nie zrobiło na nim wrażenia. 

Później na swoim Instagramie dziennikarz opublikował nagranie, w którym widać, jak bardzo rozbawiła go ta sytuacja. Jednak było to dopiero po przerwaniu transmisji na żywo. 

Jak widać, Małgorzata Ohme i Filip Chajzer są świetnie dobraną parą prowadzących. Dzięki swojemu opanowaniu i dystansowi do siebie potrafią każdą, nawet najbardziej nieplanowaną i komiczną sytuację obrócić w coś pozytywnego, co tylko wpływa na zwiększenie liczby ich fanów i widzów programu Dzień Dobry TVN

Zobacz film

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Dzień Dobry TVN (@dziendobrytvn)

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum: 

Źródło: Jastrzabpost.pl