Polsat, TVP i TVN emitowały kultowe filmy, które nigdy nie powstałyby gdyby nie jego osoba. Był prawdziwym wizjonerem, widzowie i aktorzy go uwielbiali. Niestety, właśnie dotarła do nas wiadomość o jego śmierci. Wyjątkowa postać zmarła z powodu raka jamy nosowo-gardłowej – podaje film.interia.pl.

Nie żyje ceniony reżyser specjalizujący się w kinie akcji. To dzięki jego spektakularnym pomysłom widzowie wstrzymywali oddech, a aktorzy mierzyli się z największymi wyzwaniami w swojej karierze. Polscy fani wielokrotnie podziwiali jego filmy emitowane na stacjach takich jak Polsat, TVN czy TVP.

Polsat pokazywał jego filmy. Benny Chan nie żyje

Polscy widzowie najlepiej znają jego produkcje takie jak Zgadnij, kim jestem?, Niania w akcji czy Nowa policyjna opowieść. Benny Chan często współpracował z Jackie Chanem – ten duet rozumiał się doskonale. 

Niestety, świat właśnie obiegła wiadomość o śmierci reżysera. Jak podaje film.interia.pl, powołując się na media z Hongkongu, Benny Chan o swojej chorobie dowiedział się na planie swojego ostatniego filmu Raging Fire.

  1. Nie żyje uwielbiany muzyk. Miał jedynie 38 lat, rodzina jest zdruzgotana
  2. Leczenie nie przynosiło żadnego efektu. Wtedy lekarz kazał odstawić jeden składnik diety

Benny Chan nie żyje

Słynnego reżysera pożegnał aktor Donnie Yen. Na swoim Instagramie opublikował kilka zdjęć i zamieścił poruszający wpis.

– […] Będzie mi brakowało twojego uśmiechu, naszych kreatywnych kłótni i opowieści ojcowskich. Będzie cię bardzo brakować, przyjacielu. Odszedłeś zbyt wcześnie – czytamy.

Mężczyźni pracowali razem przy ostatnim filmie Chana. W ubiegłym roku, podczas zdjęć reżyser nagle źle się poczuł, niedługo później dowiedział się, że ma raka jamy nosowo-gardłowej. Zmarł 23 sierpnia 2020 roku. Miał 58 lat.

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Marta Kaczyńska po latach przerwała milczenie. Nieoczekiwanie zdradziła sekret Anny Przybylskiej
  2. Magda Gessler przeszła straszne chwile. Opowiada, co ją spotkało, zwyczajnie przykre
  3. Wielkie święto w domu Aleksandry Kwaśniewskiej. Z kraju płyną najlepsze życzenia
  4. Halinka Mlynkova rozwodzi się z mężem? Miała zabrać syna i wrócić do Polski z Czech
  5. Wypadek busa w Gliwicach. Nie żyje 9 osób, 67-latek usłyszał zarzuty
  6. Przez tydzień piła wodę z kiszonych ogórków. Długo nie mogła uwierzyć w efekty, pozbyła się krępującego problemu

Źródło: film.interia.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

 

Poprzedni artykułGwiazda TVN ma koronawirusa. „Od wczoraj nie mam smaku i węchu”
Następny artykułNagle usłyszeli potężny wybuch. Po chwili zaczęła się dramatyczna walka o życie dziecka. ”Stan jest bardzo ciężki”
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.