Poruszająca historia świeżo upieczonej mamy. Jej mąż przypadkiem wysłał jej wiadomość przeznaczoną dla kogoś innego.

Niefortunny SMS

29-letnia Asia podzieliła się w Internecie swoją poruszającą historią. Napisała długi post w którym opisała historię swojego małżeństwa. Tomek był mężczyzną z jej snów – troskliwy, kochający. Ich relacja była wręcz idealna. 

Jej związek jak z bajki jednak zaczął się psuć kiedy zaszła w ciążę. Mąż Asi jakby się od niej oddalił, rzadziej sprawiał jej niespodzianki czy zabierał w romantyczne miejsca. 

Nie oznaczało to jednak że kobieta przestała się starać. Wręcz przeciwnie – dbała o to, by się nie zaniedbać po ciąży, kupowała stylową bieliznę, przygotowywała romantyczne kolacje. Tomek jednak nie chciał się złamać. 

Jednak niedawno stało się coś, po czym Asi nie będzie tak łatwo spojrzeć na swój związek jak dawniej. Wszystko za sprawą niefortunnej pomyłki Tomka.

Co napisał mąż Asi w smsie?

Przypadkiem mąż Asi wysłał do niej wiadomość, która miała być przeznaczona dla ich znajomego Arka. Kobieta była zdziwiona tym że Tomek utrzymuje kontakt z mężczyzną, o którym zawsze się wypowiadał negatywnie- miał on niewłaściwie traktować swoją żonę. 

Nie to jednak było najbardziej szokujące, a sama treść smsa. Asia aż zaniemówiła, gdy przeczytała że jej mąż napisał, że nie ma ochoty na nowości w łóżku, bo się strasznie roztyła po ciąży. 

Kobieta była roztrzęsiona, treść smsa dosłownie wbiła ją w podłogę. Kiedy mąż wrócił od razu chciała z nim wyjaśnić tę sytuację, jednak Tomek zamiast ją przeprosić tylko powtórzył, że przecież przytyła.

Asia nie kryje rozpaczy, nie ma pojęcia co teraz zrobić. Nie spodziewała się, że jej perfekcyjne małżeństwo zniszczy jeden sms.

Źródło: popularne.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. Beata Szydło namawia radnych do głosowania za utrzymaniem głośnej uchwały. Polska może stracić 2,5 mld euro