Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek zaserwowali fanom dosyć głośne medialnie rozstanie. Cała sprawa ciągnęła się ze względu na kolejne kwestie, które po drodze wypływały. Tancerz zasugerował chociażby, że został porzucony dla innego mężczyzny, a aktorka była podsłuchiwana.

Pomimo takich nieprzyjemnych perturbacji wydaje się, że między samymi, byłymi partnerami dosyć łatwo doszło do kompromisu w kwestiach prawnych.

Marcin Hakiel i Kasia Cichopek: Jakie są szczegóły rozwodu?

Okazuje się, że byli partnerzy wciąż bardzo się szanują i co najważniejsze, potrafią się dogadać. „Super Express” dotarł bowiem do informacji dotyczących szczegółów rozwodu, które właśnie na to wskazują. Zanosi się, że cały proces pójdzie niezwykle sprawnie, bo w zasadzie wszystko jest już ustalone.

Tuż po rozstaniu wspomnianej pary do mediów wypłynęła informacja na temat tego, jak Hakiel i Cichopek podzielili się opieką nad dziećmi. Ustalili, że Helena i Adam będą u nich pomieszkiwać po tygodniu na zmianę. Do tej pory funkcjonowało to dobrze, a dzieci nie wyglądały na nieszczęśliwe. Według podanego wyżej źródła tak ma zostać również po rozwodzie.

Mało tego, nie będzie też żadnego sporu o pieniądze i alimenty, bo jak się okazuje, nikt nie będzie ich płacić, właśnie ze względu na równy podział obowiązków. Przez takie ustalenia cała sprawa ma się zamknąć już na pierwszym posiedzeniu, które rzekomo zaplanowano na sierpień.

Warto podkreślić, że już na niedługo po rozstaniu do mediów wypływały informacje, według których byli partnerzy będą chcieli maksymalnie ugodowo załatwić rozwód, by przede wszystkim nie cierpiały na tym ich dzieci. Jak widać, ich dobro faktycznie jest dla nich najważniejsze.

Zresztą, obydwoje poświęcają im teraz bardzo dużo czasu, dbając, by pociechy nie odczuły rozpadu rodziny. Kasia Cichopek zabrała już dzieci na wycieczkę krajoznawczą po wschodzie Polski oraz rajskie wczasy na Malediwach. Hakiel z kolei pojechał z nimi do Zakopanego, a z synem regularnie chodzi na siłownię.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Tomasz Kammel wziął się za siebie i przeszedł metamorfozę. Pokazał zdjęcie bez koszulki
  2. Małgorzacie Opczowskiej puściły nerwy, gdy wyjrzała przez okno. Nikt nie spodziewał się takiej wściekłości
  3. Niepokojące wieści o Marcinie Hakielu. Rezygnuje z wielkich pieniędzy?

Źródło: se.pl

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl