Primark wchodzi do Polski. Sieć sklepów znana na całym świecie ze względu na niskie ceny i charakterystyczne sklepy z ogromnym wyborem asortymentu podbije Warszawę. Nie znamy jeszcze dokładnej daty otwarcia sklepu, wiemy jednak, gdzie będzie się znajdował… i kogo poszukują do pracy. 

Ta sieć sklepów znana jest na całym świecie. Uwielbiają ją fanki niedrogich zakupów. Bez problemu można w nim kupić na przykład t-shirt za jedno euro. Poza tym Primark oferuje bardzo szeroki asortyment, od wszystkiego, co mają w swojej ofercie klasyczne „sieciówki” ubraniowe, po wyposażenie domu, albo artykuły papiernicze. 

Pierwszy Primark w Polsce

Nie została jeszcze podana dokładna data otwarcia pierwszego Primarka, ale i tak znamy sporo szczegółów. Pod koniec lipca Primark potwierdził, że planują otwarcie się na rynek polski. Dowiedzieliśmy się wtedy, że pierwszy sklep tej sieci w naszym kraju otworzy się w niedawno otwartej Galerii Młociny.

Sklep ma zajmować lokal o powierzchni prawie 4 tysięcy metrów kwadratowych. Przejął już tę powierzchnię od galerii, obecnie trwają tam prace nad urządzaniem wnętrza. Galeria liczy na to, że sklep będzie przyciągał klientów nie tylko do siebie, ale i całego kompleksu.

Z tego, czego dowiedział się portal warszawa.naszemiasto.pl wynika, że pierwszy w Polsce Primark ma otworzyć się jeszcze przed końcem tego roku. Pojawiła się już pierwsza oferta pracy. Na stronie careers.primark.com pojawiło się właśnie oferta pracy na stanowisku Assistanst Manager. Docelowo ma zatrudnić 250 osób. Nie tylko sprzedawców, ale cały personel. 

Warszawiacy zastanawiają się nad cenami

Głównym atutem Primarka, który na Zachodzie przyciąga całe rzesze głównie młodych osób, to jego ceny. W porównaniu z innymi sklepami odzieżowymi te w Primarku są naprawdę niskie. Oczywiście rzeczy takie jak płaszcze, bluzy czy jeansy zawsze będą droższe, jednak na przykład t-shirt można w tym sklepie kupić za 1 euro. 

Czy jest szansa, że ceny w Polsce będą w Primarku porównywalnie niskie? To znaczy, czy jest szansa, że koszulka może kosztować poniżej pięciu złotych? Właściciele sieci wstrzymują się od komentarza, jednak niestety jest to raczej wątpliwe. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

primark
instagram.com/primark

W Primarku każdy znajdzie coś dla siebie. 

primark
instagram.com/primark

Sprzedają nie tylko ubrania

primark
instagram.com/primark

Dla wielu osób odwiedzenie Primarka jest atrakcją samą w sobie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Będziesz złym mężem? Sąd odda Twoją pensję małżonce
  2. „Nie zrobiono mi lewatywy przed porodem. Cud narodzin zamienił się w horror”
  3. Siostra poszła odebrać małego brata z przedszkola i długo nie wracała. Zaniepokojona mama odkryła prawdę sprawdzając jej Snapchata
  4. Agata: „Pozwoliłam 15-letniej córce zamieszkać z chłopakiem. Rodzina uważa, że oszalałam”
  5. Mama Julii Wieniawy w bikini wygląda bosko. Kim jest Marta Wieniawa-Narkiewicz?
  6. Michał Szpak i Roksana Węgiel razem? Piosenkarz jest zachwycony młodą wokalistką

źródła: warszawa.naszemiasto.pl, careers.primark.com

Poprzedni artykułJak schudnąć z brzucha? Zmień swoje życie dzięki prostym ćwiczeniom
Następny artykułNie żyje Krzysztof Kalczyński. Aktor „Klanu”, „Plebanii” i „Na Wspólnej”. Słynna córka pożegnała ojca
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego