W ciągu ostatnich tygodni wokół Katarzyny Cichopek narosło wiele kontrowersji. W sieci plotkowano, że taka burza medialna nie jest korzystna dla jej pracodawcy, dlatego spekulowano, że może ona stracić pracę w programie „Pytanie na Śniadanie”.

Sugerowano także, że jeśli zostanie, to już nie będzie pojawiała się w parze z Maciejem Kurzajewskim, by nie dawać pretekstu do kolejnych doniesień. Wszystko wyjaśniła producentka programu.

„Pytanie na Śniadanie”: Co dalej z Kasią Cichopek?

W ciągu ostatnich kilku dni Kasia Cichopek musiała znieść wiele krytyki, bo jej były partner zasugerował w programie „Miasto Kobiet”, że został zostawiony dla innego mężczyzny. Na domiar złego chwilę później okazało się, że aktorka i jej kolega z pracy, Maciej Kurzajewski, są podsłuchiwani, gdyż ktoś usilnie chce udowodnić im romans. Sądzono, że tak duże zamieszanie doprowadzi do odstawienia aktorki na boczny plan w TVP. Jak jest naprawdę?

Wszystkie doniesienia u źródła postanowił zweryfikować „Super Express”, który skontaktował się z produkcją programu śniadaniowego. Otrzymał krótką, ale bardzo treściwą wiadomość. Redakcję zapewniono, że wszystkie wyżej wspomniane doniesienia to zwyczajnie fałszywe informacje i nie ma w planach rezygnacji z Cichopek.

Wręcz przeciwnie, możemy spodziewać się, że aktorka będzie dostawała od TVP kolejne szanse. Nieoficjalnie mówi się bowiem, że ma ona wraz z Maciejem Kurzajewskim poprowadzić jeden z koncertów na tegorocznym Festiwalu w Opolu. Wydarzenie odbędzie się w drugiej połowie czerwca. Będzie to pierwsze tego typu wyzwanie dla Katarzyny Cichopek. Czy w obliczu tak dużej, medialnej presji uda jej się je odpowiednio wypełnić?

Można sądzić, że tak, ponieważ w ostatnich tygodniach aktorka pokazywała, że jest silną kobietą, która już przywykła do zamieszania w internecie i prasie, dlatego nie daje się mu złamać. Ciągle z uśmiechem na twarzy wykonuje swoje obowiązki i chce dalej rozwijać się w Telewizji Polskiej.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Marcin Hakiel ujawnia, co jest na nagraniach z Cichopek i Kurzajewskim. Jest zdruzgotany
  2. Ma dopiero 17 lat, już podjęła życiową decyzję. Wiadomo, z jakim wykształceniem skończy Roksana Węgiel
  3. Do sieci trafiły zdjęcia z domu Macieja Kurzajewskiego

Źródło: se.pl

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl