Promocja w Hebe 2+2 za 2 grosze – na to zdanie czekają wszystkie miłośniczki tanich kosmetyków! Od 7 lutego 2019 zacznie się zakupowe szaleństwo. Co tym razem przygotowała dla nas popularna sieciówka? Bestsellery w rewelacyjnych cenach! Ta promocja obejmuje wiele ciekawych marek, które mogą znaleźć się na twojej łazienkowej półce! 

Wybrane marki makijażowe i kosmetyczne biorą udział w cenionej akcji promocyjnej, którą klientki Hebe znają bardzo dobrze! Promocja w Hebe wcale nie oznacza, że mogą z niej skorzystać tylko posiadacze Karty Hebe – jest dostępna dla wszystkich. O czym jeszcze należy pamiętać? Wszystko znajdziesz w tekście poniżej! 

Promocje w Hebe 2+2 – pakiet praktycznych informacji 

Przygotuj swoja łazienkę i portfel na początek lutego – to właśnie w tym okresie odbędzie się lubiana promocja w Hebe z cyklu 2+2. Kiedy dokładnie? Zarezerwuj sobie czas od 7 do 14 lutego 2019 r., to właśnie wtedy odbędzie się istne obniżkowe szaleństwo! W akcji bierze udział wiele cenionych marek, a ty będziesz mogła wybrać najlepsze okazję.  

Jak wygląda udział w takim wydarzeniu? Uspokajamy wszystkie miłośniczki pędzli i kremów – nie będziesz musiała pokazywać swojej karty członkowskiej klubu Hebe przy kasie. Po prostu wybierasz cztery produkty – za dwie najdroższe rzeczy płacisz regularną cenę, a za dwa pozostałe płacisz po 1 groszu. 

Które marki biorą udział w obniżce? Promocje w Hebe to świetny czas na skompletowanie wszelkich produktów do włosów, ciała, a nawet jedzenia! Masz dwie opcje: wybór kosmetyków w ramach jednego brandu lub kilka produktów różnych twórców. Oto subiektywna lista naszych najlepszych propozycji: 

  • AA Make up Filler– podkład do twarzy,   
  • BELL HypoAllergenic– podkład do twarzy,  
  • BOURJOIS Rouge Edition– pomadka do ust,   
  • CATRICE Iconails Gel– lakier do paznokci,  
  • SALLY HANSEN Nail Rehab– odżywka do paznokci,
  • RIMMEL Wonder’ Swipe– eyeliner,  
  • REVOLUTION MAKEUP Ultra– paleta bronzerów i rozświetlaczy,  
  • PHYSICIANS FORMULA Brow Last– żel do brwi, 

 

ZOBACZ ZDJĘCIA:  

promocje w hebe
Fot.: hebe.pl 

Promocje w Hebe to świetny czas na skorzystanie z rabatu! Podkład AA Filler możesz już mieć za 24, 99 zł! Warto wybrać się w lutym do drogerii!