Promocja w Rossmannie 2+2 gratis! Zadbaj o siebie, zadbaj o naturę – tak nazywa się najnowsza kampania promocyjna tej cenionej marki. Komsetyki przyjazne środowisku będzie można nabyć w sieciach popularnej drogerii od początku stycznia. Lista NAJLEPSZYCH produktów będzie podana niżej. Podpowiemy jeszcze, do, kiedy obowiązują zniżki- tak, aby każda z nas mogła się zaopatrzyć w najzbędniejsze produkty. Zaczynamy! 

Od środy, 9 stycznia 2019 r.można nabywać w Rossmannie produkty o obniżonych cenach. Kolejny raz akcja 2+2 gratis jest obowiązkowym punktem dla każdej kobiety, która pragnie zapełnić swoje półki łazienkowe ciekawymi kosmetykami. Tym razem będziemy mogły oddać się pokusie kupienia kosmetyków aż do 18 stycznia! Wszystko to w szczytnym celu. Czy można marzyć o lepszej promocji? 

Promocja w Rossmannie 2+2 – na czym polega?  

Promocja Zadbaj o siebie, zadbaj o naturę będzie przeznaczona zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Obejmuje ona wszystkie produkty pielęgnacyjne: od szamponu, po kremy do twarzy czy odżywki. Obniżone będą również kosmetyki opatrzone hasłem żywność. To dobra wiadomość dla wszystkich łasuchów! 

Promocja w Rossmannie– na czym dokładnie polega? Wystarczy wybrać cztery produkty, które biorą udział w sezonowej obniżce.Za darmo otrzymamy dwa najtańsze kosmetyki- oczywiście z tych, które wybraliśmy. Czym muszą się różnić? Przede wszystkim kodem kreskowym. Jeżeli nie mamy do niego dostępu, to sprawdzamy numer katalogowy w sklepie internetowym.

Kosmetyki biorące udział w akcji są oznaczone specjalną etykietką, którą można dostrzec na sklepowych półkach. Rossmann udostępnił na swojej stronie internetowej pełną listę produktów, które warto zakupić. Niestety, żeby móc uczestniczyć w promocji trzeba przynależeć do Klubu Rossmann.

Najlepszymi kosmetykami na promocji 2+2 według nas to:  

  • Bourjois Healthy mix- puder prasowany 
  • Evree Instant Help– balsam ratunek dla dłoni  
  • Nature Box Avocado Oil– szampon z olejem awokado 
  • Blend-a-med, 3D White Luxe- pasta do zębów,  
  • Soraya Anti- Ageing- serum na wiotczejącą skórę, 
  • Bielenda Japan Beauty- japoński krem do rąk, wygładzenie, wiśnia + jedwab  

Promocja w Rossmanie- ZOBACZ ZDJĘCIA: 

 

promocje w Rossmanie
  Fot.: rossman.pl 

Promocja w Rossmannie to idealna okazja, aby móc zapełnić od nowa swoją kosmetyczkę. Ten puder pielęgnacyjny możesz nabyć w promocyjnej cenie 34,69 zł..  

1
2
3
4
Poprzedni artykułIle zarabia Joanna Krupa? Zarobki gwiazdy to grube MILIONY!
Następny artykułGdzie mieszka Magdalena Ogórek? Wnętrze robi piorunujące wrażenie
Redaktor działu lifestyle w lelum.pl Absolwentka Integracji Europejskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Mieszkała w Stanach Zjednoczonych i Austrii, które zainspirowały ją do odkrywania uroków stosunków międzynarodowych. Interesuje się szeroko rozumianą kulturą, społeczeństwem i dyplomacją. W czasie wolnym ogląda filmy psychologiczne, czyta książki i głaszcze koty.