Gwiazdy bez makijażu to temat, który ciekawi coraz większą ilość osób. Nie tylko fani chcą wiedzieć, jak wygląda dana gwiazda bez makijażu – same znane osobistości publikują (często i chętnie) swoje zdjęcia w wersji sauté. Specjalnie dla was zebrałyśmy największe polskie gwiazdy w wersji z i bez makijażu!

Większość kobiet kocha makijaż. Pozwala on nie tylko zatuszować niedoskonałości, ale też nadać całkowicie nowy wygląd. Profesjonalny make-up potrafi zmienić niemal rysy twarzy, jej kontur czy wizualnie powiększyć oczy. Większość gwiazd używa go zarówno na planie, scenie, jak i na co dzień. Jednak bywają momenty, w których pokazują swoją urodę bez ulepszeń i nie wstydzą się tego. Jesteście ciekawi jak wyglądają polskie gwiazdy bez makijażu? 

Polskie gwiazdy bez makijażu:

1. Joanna Moro

gwiazdy bez makijażu
Fot.Instagram.com/@joannamoro.official

Joanna Moro chętnie pokazuje się publicznie w wersji saute.

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Poprzedni artykułEwa Minge myślała o samobójstwie. Szokujące słowa gwiazdy: „Ludzie urządzili sobie krucjatę po mojej twarzy”
Następny artykułJaka kobieca sylwetka najbardziej kręci facetów? Będziecie totalnie zaskoczone
Redaktor Prowadzący portalu Lelum.pl, absolwentka historii sztuki na KUL. Uwielbia eksperymenty kulinarne, filmy Antonioniego i zwiedzać końce internetów. Nienasycona ciekawość świata, ludzi i życia doprowadziła ją do Redakcji Lelum.pl.