Przepowiednia na 2019 rok dla par: kto ma szansę na nowy związek? Znaki zodiaku mogą wiele powiedzieć o tym, co przydarzy się wam w tym roku! Kogo czeka rozstanie, a kogo wielka miłość? Dowiedz się i działaj!

Kto może liczyć na nadejście wielkiego przełomu w życiu uczuciowym? Przepowiednia na 2019 dla par pokazuje, które znaki zodiaku będą miały w tym roku szczęście w miłości. Niestety, nie wszystkie będziemy mogły cieszyć się płomiennym uczuciem i będziemy musiały jeszcze poczekać na nadejście idealnej drugiej połówki. Nie martwcie się jednak i sprawdźcie, co mówi przepowiednia na 2019!

Przepowiednia na 2019: kto odnajdzie miłość?

Baran

W zeszłym roku nieźle się nacierpiałaś przez swoje życie uczuciowe. Teraz wszechświat zamierza ci to wynagrodzić i to dość szybko! Rozglądaj się uważnie – miłość na horyzoncie.

Bliźnięta

Co prawda będziesz musiała się mocno postarać i uzbroić w cierpliwość, ale możesz liczyć na gwałtowną zmianę w swoim życiu uczuciowym. Jeżeli jesteś już w związku, spodziewaj się samych dobrych rzeczy!

Lew 

Jeśli tylko utrzymasz swoje wymagania co do potencjalnego partnera na racjonalnym poziomie, możesz spodziewać się nadejścia czegoś wielkiego! Przestań skupiać się na tych, którzy są poza twoim zasięgiem i rozejrzyj się wokół – miłość jest bliżej, niż myślisz.

Panna

Spróbuj dla odmiany wykonać pierwszy krok – nie czekaj na cud, tylko działaj! Przepowiednia na 2019 mówi, że czeka cię coś naprawdę romantycznego. 

Skorpion

Skorpiony przyciągają do siebie mężczyzn jak lep na muchy! Bądź więc uważna – gorący romans czeka na ciebie tuż za rogiem, daj mu szansę i nie bój się skupić na jednej osobie.

Strzelec

Przepowiednia na 2019 jest dla ciebie pomyślna, musisz tylko na chwilę skupić się na swoim otoczeniu. Nie będzie lekko, ale możesz liczyć na poznanie kogoś wyjątkowego!

Ryby

Ryby słyną z czułości i delikatności, nie bardzo umieją też wyrażać emocje. Jeśli tylko uda ci się zrobić pierwszy krok i pokonać nieśmiałość, twój wybranek w końcu zwróci na ciebie uwagę!

Znaki zodiaku bez szczęścia w miłości 

Byk

Byk w tym roku może mieć problem ze znalezieniem sobie miejsca w świecie uczuć. Skupiona na pracy i zajęta sobą masz utrudnione zadanie, jeśli chodzi o znalezienie partnera. Uważaj, by nie brać na siebie więcej obowiązków, niż to potrzebne!

Rak

Wrażliwe Raki w zeszłym roku miały dużo więcej szans na miłość niż w tym. Przepowiednia na 2019 przewiduje dla nich inne sukcesy – głównie zawodowe i finansowe.

Waga

Cicha i romantyczna Waga musi popracować nad śmiałością i stawianiem na swoim również w kwestiach uczuciowych. Jeżeli włożysz w swoje relacje towarzyskie trochę wysiłku, może ci się on jednak opłacić.

Koziorożec

Wymagającego Koziorożca mogą czekać poważne problemy w związku, jeśli nie zwolni trochę tempa. Nie wszyscy muszą myśleć tak samo, jak ty – pamiętaj o tym!

Wodnik

W tym roku możesz się trochę nacierpieć w miłości, ale nie przejmuj się – czeka na ciebie ktoś, kto doceni twoją wyjątkowość!

KTÓRE ZNAKI ZODIAKU MAJĄ SZANSĘ NA WIELKĄ MIŁOŚĆ:

przepowiednia na 2019
unsplash.com Roberto Nickson

Skorpiony i Strzelce przy odrobinie zaangażowania mogą trafić na naprawdę fantastycznego partnera.