Przyjaciółki te powinny być wzorem do naśladowania. Nie dość, że znają się 80 lat, to jeszcze nigdy się nie kłócą. Ich więź jest tak mocna, że właśnie podjęły decyzję o przeprowadzeniu się do tego samego domu starców. 

Kathleen Saville i Olive Woodward mają 89 lat i przyjaźnią się od 1941 roku. Ich sytuacja jest na tyle ciekawa, że historie tę postanowiło opowiedzieć BBC. Pomimo tego, że kobiety zawsze mieszkały obok siebie, to na starość postanowiły zamieszkać nawet w jednym domu starców. 

To najlepsze przyjaciółki od 80 lat!

Jakiś czas temu przyjaciółki przeprowadziły się do domu starców w Anglii. Pomimo tego, że dopiero w wieku 89 lat zdecydowały, że zamieszkają razem, to ich przyjaźń trwa niemal całe życie. Jak informuje BBC, kobiety poznały się jako 11 latki. Przez całe swoje życie mieszkały w domach oddalonych od siebie maksymalnie 10 minut. 

Kiedy jedna z przyjaciółek postanowiła przeprowadzić się do domu starców w Mansfield, druga natychmiast poszła w jej ślady i uznała, że z nią zamieszka. Kobiety są dla siebie tak ważne, że zrobią niemal wszystko, aby nie stracić ze sobą kontaktu. Do tej pory ich relacja nie uległa żadnych zmianom.

Czy przyjaciółki będą razem na zawsze?

Jak informuje BBC, przyjaciółki są pewne, że pozostaną we dwie aż do śmierci. Kobiety nie wyobrażają sobie życia bez siebie, a co więcej uważają, że codzienne widywanie się doskonale wpływa na ich samopoczucie.

-Jeśli jestem nieszczęśliwa albo mam kłopoty, jedyne co mogę zrobić, to odwiedzić Kathleen. Zawsze nasze spotkania kończą się na śmiechu.- powiedziała Woodward.

Saville nie pozostaje przyjaciółce dłużna. Wprost wyznaje, że jeżeli Olive umrze jako pierwsza, zabierze ją ze sobą. Ma nadzieje, że będą miały możliwość być przyjaciółkami nawet w niebie.

Przyjaciółki obecnie przebywają w jednym domu starości. W nowym miejscu zamieszkania wszyscy nazywają je dynamicznym duetem. Mieszkańcy przyznają, że kobiety mają w sobie niebywale wiele energii, a także niecodzienne poczucie humoru. 

Paniom ogromnie gratulujemy i życzymy, aby wytrwały w przyjaźni jak najdłużej!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

przyjaciółki
twitter.com, @bbcemt

Pomimo swojego wieku, przyjaciółki są nierozłączne!

przyjaciółki
pixabay.com, OnzeCreativitijd

Od najmłodszych lat są niemal nierozłączne.

przyjaciółki
pixabay.com, 5239640

Która z was ma taką przyjaciółkę?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Lodówkę lub pralkę kup przed nowym rokiem. Potem ostro przepłacisz
  2. Masz pleśń w domu? Wystarczy jeden składnik, który każdy z nas ma w swojej kuchni. Gotowe!
  3. Kochanka wysłała list do jego żony. Dołączyła zdjęcia, takiej reakcji się nie spodziewała
  4. Był wściekły, gdy uderzył w niego motocyklista. Wyszedł z auta, spojrzał na asfalt i zalał się łzami
  5. Anna Przybylska musiała zostawić swojego pierwszego męża. Mało kto wie, o smutnej prawdzie, którą skrywał ich związek

źródło: 9gag.com

 

Poprzedni artykułMasz pleśń w domu? Wystarczy jeden składnik, który każdy z nas ma w swojej kuchni. Gotowe!
Następny artykułAnna Maria Jopek zagrała w kultowym serialu ”Wikingowie” Wielki międzynarodowy sukces
Redaktorka Lelum.pl Studentka filologii polskiej na wydziale polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Interesuje się modą, muzyką alternatywną oraz show-biznesem. Jej największą pasją są podróże. Z przyjemnością angażuje się w działania społeczne i kulturalne.