Rafał Trzaskowski nie wiedział, że jest nagrywany. Podczas podróży do Konina z Warszawy, kandydat na Prezydenta RP, był świadkiem wypadku na autostradzie A2. Kierowca stracił panowanie nad kierownicą i uderzył w barierki ochronne. Prezydent stolicy wysiadł ze swojego auta i pobiegł udzielić pomocy. Kolejny ze świadków, rozpoznając polityka, sięgnął po telefon i wszystko nagrał.

Rafał Trzaskowski podróżował busem wraz z politykami Koalicji Obywatelskiej. Według ustaleń policji autem, które miało wypadek kierował 35-letni mężczyzna. W środku, jako pasażerowie znajdowali się 32-letnia kobieta i 3-miesięczne dziecko. Prezydent Warszawy był przez przypadek świadkiem zdarzenia i od razu udzielił pomocy poszkodowanym.

Rafał Trzaskowski – nagranie z wypadku

Choć na nagraniu nie widać za dobrze samego prezydenta, wiarygodność tej relacji potwierdziła w rozmowie z polsatnews.pl liderka Inicjatywy Polska Barbara Nowacka, która podróżowała wspólnie z prezydentem stolicy.

Na szczęście poszkodowani nie są w stanie zagrożenia życia. Wszyscy troje trafili do szpitala. O pomocy polityków Koalicji Obywatelskiej i prezydenta Warszawy napisała gazeta Głos Wielkopolski, powołując się na świadka zdarzenia.

  1. Syn Zenka Martyniuka cały we łzach. Nie jest dobrze, co powiedzą rodzice?
  2. Ważny komunikat MSZ. Nagła zmiana w ostatniej chwili, wielu Polaków odetchnie z ulgą
  3. Kot cię gryzie? Fatalny znak, każdy właściciel powinien wiedzieć, co oznacza

Rafał Trzaskowski – poparcie wzrasta?

Odkąd wiadomo, że prezydent Warszawy kandyduje na objęcie funkcji głowy państwa, w świecie politycznym zawrzało. Jak podaje o2.pl, według najnowszego badania sondaży przeprowadzonego przez Pollster, gdyby wybory odbyły się 31 maja, Andrzej Duda otrzymałby 38,94 proc. głosów, natomiast na Trzaskowskiego zagłosowałoby 26,60 proc. wyborców.

Kandydatura prezydenta Warszawy może sporo namieszać w zbliżających się wyborach, których data nadal jest pod znakiem zapytania. Wszystko wskazuje jednak na to, że te odbędą się w deklarowanych przez Gowina i Kaczyńskiego miesiącach. Po szczegóły odsyłamy tutaj.

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:

Zachowanie prezydenta Warszawy zostało uwiecznione przez internautę. 

rafał trzaskowski
fot.fot.instagram.com/trzaskowskirafal

Prezydent Warszawy każdego dnia zyskuje coraz większe poparcie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zwłoki mężczyzny w toalecie Urzędu Skarbowego. Tragedia w Otwocku
  2. Linie lotnicze idą na wojnę cenową. Także tanie. Bardzo popularny przewoźnik zapowiada obniżki cen o połowę
  3. Zwykła moneta z PRL? Tylko pozornie, możesz na niej zarobić fortunę
  4. Mama zauważyła na ciele 7-latki dziwne siniaki. Kiedy zareagowała, było już za późno
  5. Smutna sytuacja Ireny Santor. Wiadomo, do kogo ma największy żal
  6. Rząd ogłasza nową epidemię. Wirus powrócił do DRK, nie żyją już 4 osoby

źródło: polsatnews.pl, o2.pl

 

Poprzedni artykułOd 1 lipca zmiana w programie „500 plus”. Dotyczy tysięcy rodziców z całej Polski
Następny artykułGratulacje dla Jolanty Kwaśniewskiej. Na jaw wyszła prawda, Agata Duda może nie być zadowolona
Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl