Ranczo to serial, który Polacy wręcz uwielbiają. Ostatni odcinek został wyemitowany w 2016 roku, a od tamtej pory wiele zmieniło się w życiu aktorów. Violetta Arlak, wcielająca się w rolę żony wójta przeszła wielką metamorfozę. Jej zdjęcia, które trafiły do sieci, niewiele mają wspólnego z Haliną Kozioł, którą jeszcze przed czterema laty podziwialiśmy na ekranie. Aktorka prezentuje się obłędnie! Metamorfoza robi kolosalne wrażenie. 

Pewnie wszyscy fani słynnego serialu telewizji TVP Ranczo, pamięta panią Halinę, żonę wójta. Niegdyś pulchna kobietka, dziś prezentuje się jak milion dolarów. Violetta Arlak schudła 20 kilogramów i zupełnie nie przypomina siebie z dawnych lat. Diametralna metamorfoza bardzo jej służy. 

Ranczo: metamorfoza Violetty Arlak

Serial Ranczo pierwszy raz pojawił się na antenie telewizji TVP w 2006 roku. Emitowano go z 3-letnią przerwą do jesieni, 2016 roku. Od tego czasu minęło już kilka lat, a odtwórcy niektórych ról zmienili nie do poznania.

Violetta Arlak, która wcielała się w postać Haliny Kozioł, przeszła spektakularną metamorfozę, o której opowiadała w wywiadzie z pomponik.pl. Dziś aktorka prezentuje się fenomenalnie!

Gwiazda Rancza schudła aż 20 kilogramów za sprawą oryginalnej metody. Aktorka zdradziła, że… rzadziej zaprasza do siebie gości, bo takie spotkania towarzyskie zazwyczaj wiążą się z wielką ucztą.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Arlak opowiadała również, że już od dłuższego czasu jest pod opieką dietetyka, który pomaga jej zadbać o formę. Jak widać, wysiłek bardzo się opłaca.

Violetta Arlak schudła 20 kilogramów 

Gwiazda serialu Ranczo, podkreśla, że zrzucenie tak wielu kilogramów wiązało się z niejednym wyrzeczeniem. Aktorka włożyła w swój spektakularny sukces naprawdę mnóstwo pracy i wysiłku.

Tak ogromna przemiana to przecież długi proces, który wymaga przede wszystkim zaangażowania i konsekwencji. Aktorce udało się wytrwać.

Violetta Arlak znana jest nie tylko z serialu Ranczo, ale także z filmu Cześć Tereska, Dzień świra czy Zróbmy sobie wnuka. Nowa sylwetka sprawiła, że aktorka prezentuje się zjawiskowo i z pewnością nie narzeka na brak zainteresowania ze strony płci przeciwnej. 

Gratulujemy samozaparcia i determinacji!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Ranczo
Screen z youtube.com/
serialetvp

Gwiazda serialu Ranczo, przeszła spektakularną metamorfozę. 

Ranczo
Screen z youtube.com/
serialetvp

Aktorka, która wcieliła się w rolę żony wójta, schudła 20 kg. 

ranczo
fot. eastnews.pl/TRICOLORS

Violetta Arlak wygląda teraz obłędnie. 

ranczo
fot. TRICOLORS/East News

Gwiazda sporo schudła.

 

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.