Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Renata Kaczoruk SZCZERZE o Wojewódzkim. „Zabronił mi robić to, co uwielbiam”
Barbara Ruppel
Barbara Ruppel 06.09.2018 16:06

Renata Kaczoruk SZCZERZE o Wojewódzkim. „Zabronił mi robić to, co uwielbiam”

Renata Kaczoruk
youtube.com

Renata Kaczoruk zasłynęła najbardziej swoim związkiem z Kubą Wojewódzkim oraz kontrowersyjnym udziałem w programie Azja Express. Modelka w programie Wojciecha Cejrowskiego opowiedziała szczerze o swoim związku z Kubą Wojewódzkim.

Renata Kaczoruk nie spodziewała się chyba, że rozmowa z Wojciechem Cejrowskim zejdzie na tory jej sławnego partnera. Modelka postawiła na kompletną szczerość. Co powiedziała?

Renata Kaczoruk szczerze o Wojewódzkim?

W programie Cejrowskiego modelka opowiedziała między innymi o fali hejtu, jaka spadła na nią po występie w hitowym programie TVN, Azja Express. Widzowie, którzy oglądali program mogli zobaczyć jak zdeterminowana była modelka, by wygrać — często nie grała do końca fair i była w stanie zrobić wszystko, byle tylko wygrać. Nie wszystkim się to spodobało.

Jak powiedziała Renata Kaczoruk w programie Gwiazdy u Cejrowskiego, w radzeniu sobie z presją i hejtem po występie w Azji Express wspierał ją Kuba Wojewódzki:

– Jestem porażona tym, na co się porwał, żeby mnie ochronić. Wspierał mnie słowem, przytuleniem. Zabronił mi myśleć o tym, co się wydarza. Zabraniał mi analizować, czyli robić coś, co uwielbiam, bo jestem control freakiem – wyznała Renata Kaczoruk.

Miło słyszeć, że Kuba Wojewódzki tak dobrze wspierał swoją partnerkę w trudnym czasie. Myślicie, że po ostatnich doniesieniach o rzekomym romansie Wojewódzkiego z Malwiną Wędzikowską, Kaczoruk i gwiazdor TVN wciąż są razem?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Najinteligentniejsze znaki zodiaku. Sprawdź, o które chodzi
  2. Dzień urodzenia. Będziesz zszokowany, jak wiele o tobie mówi
  3. Joanna Krupa o celebrytkach, które pokazują twarze swoich dzieci na Instagramie

źródło: plejada.pl