Monika Richardson opublikowała na swoim profilu przeurocze zdjęcie ze swoim partnerem, który w ramionach trzyma noworodka. Szczęśliwa prezenterka napisała pod zdjęciem: „Przedstawiamy państwu Oliviera”. 

Jak się okazuje, Richardson została ciocią, czym postanowiła pochwalić się w mediach społecznościowych. „To jest absolutnie zachwycający młody człowiek”. 

Wojterkowski i Richardson z dzieckiem 

Ostatni czas dla Moniki Richardson zdaje się być niezwykle szczęśliwy, dziennikarka po głośnym rozstaniu ze swoim poprzednim parterem Zbigniewem Zamachowskim szybko odnalazła szczęście u boku Konrada Wojterkowskiego. 

Od tego czasu jej życie nabrało kolorów, a gwiazda wydaje się być radosna jak nigdy. Teraz na swoim profilu pochwaliła się kolejnym zdjęciem, na którym pozuje z szerokim uśmiechem na twarzy wraz z ukochanym i małym Olivierem. 

Do zdjęcia dołączyła opis, wyjaśniający, kim jest młodzieniec na zdjęciu: 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Przedstawiamy państwu Oliviera Milana Migacza. Ma prawie miesiąc i nosi główkę wysoko. Wujek Konrad pomógł mu właśnie pozbyć się czkawki. To jest absolutnie zachwycający młody człowiek. Ciocia Monika szczęśliwa — czytamy. 

Ładnie wyglądają? 

Zobacz zdjęcie: 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Britney Spears cała jak we krwi. Makabryczne zdjęcia trafiły do sieci
  2. Smutne wieści, fani „M jak miłość” przeżyją wstrząs. Bohaterowie serialu odejdą na zawsze
  3. Kontrowersyjne wydanie „Wiadomości” na TVP po marszu dla Izy

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.