Lelum.pl

fot. TRICOLORS/East News

Robert Janowski komentuje sceny, które zobaczył w TVP. „Bardzo mi smutno”

2 Lutego 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Robert Janowski opublikował na swoim Instagramie zdjęcie, które opisał bardzo wymownymi słowami. Były prowadzący program

Robert Janowski opublikował na swoim Instagramie zdjęcie, które opisał bardzo wymownymi słowami. Były prowadzący program

Podczas 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy aktywnie działało wiele znanych osobowości, w tym Robert Janowski. Niestety, były dziennikarz TVP zauważył, że stacja przestała wspierać fundację wraz ze zmianą jej prezesa. Jest mu z tego powodu bardzo przykro.

Robert Janowski o WOŚP

Robert Janowski od zawsze wspierał Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Jeszcze jako prowadzący Jaka to melodia? na antenie TVP pokazywał się obklejony serduszkami WOŚP i zachęcał do pomocy. Tak samo dzieje się także dziś.

To był naprawdę wspaniały dzień, wczoraj, dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Gorące, piękne, dobre SERCA zalały cały Świat na czerwono! Kolor Miłości. – napisał na swoim Instagramie Robert Janowski.

Deklarowana kwota tegorocznego finału WOŚP wynosi 127 295 626 mln zł. Wczoraj Jerzy Owsiak komunikował, że w dalszym ciągu trwa liczenie wszystkich zebranych na pomoc pieniędzy, a także kończą się wszelkiego rodzaju aukcje związane z WOŚP.

Niestety, Robert Janowski dostrzegł także problem, który dotyczy TVP oraz osób w niej pracujących. Jak zauważył, od momentu zmiany prezesa zmieniło się także podejście pracowników do WOŚP, ponieważ nie było widać serduszek, ani także nikt nie wspomniał o 29. Finale. Dziennikarz jest tym faktem przerażony.

Robert Janowski wyraził żal do TVP

Dziennikarz nie miał w zwyczaju długiego i publicznego wypowiadania się na poważne tematy, czy narzekania, jednak tym razem stało się inaczej. Robert Janowski napisał na swoim Instagramie, że odkąd tylko zaczął pracować w TVP, to zawsze wspierał WOŚP.

Przepracowałem, w TVP, prawie całe, moje dorosłe życie.
Chyba mnie lubiliście tam, ponieważ to od WAS, od moich widzów, otrzymywałem, z roku na rok, najważniejsze dla mnie nagrody- Telekamery Publiczności. Graliśmy też z Orkiestrą Jurka nie raz i nie dwa, i nie trzy… Wszyscy razem, pełni wzruszeń i nadziei na lepsze jutro dla potrzebujących. – czytamy we wpisie dziennikarza.

Niestety, teraz prezenter zauważył, że jest nieco inaczej. Większość jego koleżanek i kolegów, którzy pozostali w Telewizji Polskiej nie wspiera orkiestry Jerzego Owsiaka, wyjaśnienia takiej postawy szuka w zmianie prezesa.

Nic o Jurku, nic o jego Świątecznej Pomocy. Żadnego serca w klapie garnituru, na sukience, szaliku, dłoni. Jakby nie istniał! […] Ci sami ludzie, z którymi grałem charytatywnie w różnych programach zbierając właśnie na pomoc Dzieciom z Jurkowej Orkiestry. Ci sami, którzy dzisiaj milczą. Nie zagrali z @fundacjawosp. Wybrali dyrygenturę Prezesa! Tak bardzo mi smutno, żal i…wstyd! Co się z Wami stało? Gdzie Wy jesteście? Jak tak można?… [z zach. oryg. pism.] – napisał Robert Janowski.

Zgadzacie się z jego słowami?

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: instagram.com

Tagi:

Karol Osiński

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Podobne artykuły

Plotki i gwiazdy

Krzysztof Ibisz pokazał, jak kwitnąco wygląda jego 3 żona. 2 żona właśnie raniąco go podsumowała

Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Spojrzała na dłonie Jarosława Kaczyńskiego. Wiele z nich wyczytała, politycy komentują jej zdanie

Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Paraliżujące sceny w domu pogrzebowym. Patrzyli, co dzieje się na ich oczach z ciałem zmarłej i nie dowierzali

Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Mama Ginekolog przyjmuje znajomych poza kolejką w gabinecie NFZ. Ludzie oburzeni

Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

I po pracy w TVP. Wkurzona Roksana Węgiel ujawniła, co stało się za kulisami. "Żałosne"

Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Dlaczego lepiej spać w skarpetkach? Podajemy powody

Czytaj więcej >