Rodzice postanowili zrobić sobie tygodniowe wakacje bez dzieci! Brzmi świetnie, prawda? Okazuje się, że mając 4 nastoletnie córki, niczego nie można być pewnym! Gdy po powrocie weszli do domu, dosłownie odebrało im mowę. Czegoś takiego nigdy nie mogliby się spodziewać. Co więcej, swoje poczynania uwieczniły na filmiku, który stał się prawdziwym hitem!

Fakt, iż rodzice są w stanie zrobić dla swoich dzieci niemalże wszystko, wie chyba każdy z nas. Ich bezwarunkowa miłość jest naprawdę wspaniała. A jeszcze lepiej jest, kiedy ich odwieczne starania w końcu zostaną docenione. Cztery siostry, które są bohaterkami naszego artykułu, znają się na tym, jak mało kto! Dla swoich rodziców przygotowali niespodziankę, o której nie zapomną do końca życia! Takie dzieci to prawdziwy skarb.

Rodzice zostawili cztery nastolatki w domu!

Karen i Chip Schoonover to wzorcowe małżeństwo zamieszkujące Conway w Południowej Karolinie. Wspólnie wychowują 4 wspaniałe córki. Dziewczyny mają pełną świadomość tego, iż nie zawsze życie ich rodziców było usłane różami… głównie za sprawą ich buntowniczego zachowania.

Kiedy rodzice wybrali się na tygodniowe wczasy, w głowach nastolatek narodził się niesamowity i bardzo kreatywny pomysł. Były w stanie zrobić niemalże wszystko, aby okazać swoim rodzicom szacunek i wdzięczność, za trud, który włożyli w ich wychowanie!

Siostrzana siła jest naprawdę niesamowita

Zastanawiacie się, co takiego zrobiły dziewczyny? Postanowiły wykorzystać nieobecność rodziców i całkowicie przerobić mieszkanie. Tym razem w 100% po swojemu!

Z chwilą, gdy usłyszały pisk odjeżdżających opon, natychmiast wzięły się do pracy. Swoje działania rozpoczęły od odplamiania i pozbycia się wszystkich niepotrzebnych rzeczy. Na zdjęciach dokładnie widać, że była ich cała masa. No cóż… w końcu 30-letni dorobek rodziny do czegoś zobowiązuje!

Pozbyły się m.in. starej sofy, na którą od dawna nie mogły już patrzeć. Następnie odmalowały ściany, aby przywrócić im dawno zapomniany blask.

Siostry pracowały niemalże bez przerwy przez okrągłe 6 dni!

Zdawały sobie sprawę, że każda minuta jest na wagę złota. Z tyłu głowy ciągle miały świadomość, że rodzice w końcu wrócą, a do tego czasu mieszkanie musi być skończone na tip-top i całe lśnić czystością!.

Kiedy rodzice wrócili do domu, wprost nie mogli uwierzyć własnym oczom! Ich reakcja była po prostu bezcenna. Całe szczęście została uwieczniona na filmiku! Koniecznie musicie to zobaczyć!

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:

Rodzice
Screen z filmiku Youtube

Dziewczyny dawały z siebie wszystko, aby jak najbardziej zaskoczyć rodziców!

Rodzice
Screen z filmiku Youtube

Rodzice byli w istnym szoku! Nie mogli uwierzyć w to wszytsko uwierzyć!

 

 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kolejny sezon „Kuchennych Rewolucji”. Ile na show zarabia Magda Gessler?
  2. Pani Irenka od 30 lat nie je mięsa. ”Mam 93 lata i nie mam na co umrzeć”
  3. Nastolatka wysłała mamie zdjęcie swojego pokoju. Kobieta zauważyła jeden niepokojący szczegół
  4. Miała dość bałaganu męża. By go zawstydzić, założyła konto, które podbija Instagram
  5. Ksiądz zażądał od pary młodej dwukrotnie większej stawki za ślub. Powód jest oburzający
  6. 10 faktów o Zbigniewie Wodeckim. Nie każdy o tym wiedział!
  7. Ksiądz zażądał od pary młodej dwukrotnie większej stawki za ślub. Powód jest oburzający

 

Poprzedni artykułKobieta po 11 latach odnalazła swojego kota. Gdy zobaczył swoją właścicielkę zareagował od razu
Następny artykuł53-letnia gwiazda świętuje urodziny zdjęciem w bikini. Wygląda o 20 lat młodziej
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.