Rodzice poinformowali o śmierci własnego dziecka, bo chcieli wyłudzić pieniądze. Przez pewien czas udawanie szło im dobrze, ale zdradził ich jeden szczegół. Dopóki wszystko się nie wydało, kilkanaście osób wpłaciło darowizny na zorganizowaną przez nich zbiórkę. Trudno uwierzyć, że bez żadnych skrupułów planowali to od wielu miesięcy.

Rodzice Eastona wmówili najbliższym, że ich syn zmarł kilka godzin po porodzie. Sprawę postanowili nagłośnić, ale wyłudzić pieniądze od znajomych, ale też od zupełnie obcych osób. Opublikowali nawet poruszający nekrolog, w którym zapewniali o swoim cierpieniu. Chcieli się wzbogacić, wykorzystując platformę fundraisingową, ale po kilkunastu wpłatach ich kłamstwo wyszło na jaw.

Rodzice udawali śmierć własnego dziecka

Kaycee i jej mąż Geoffrey z radością poinformowali, że wkrótce po raz pierwszy zostaną rodzicami. Po pewnym czasie wyznali, że ciąża jest zagrożona, a kobieta musi leżeć w domu. Było to bardzo wygodne, bo… wcale nie spodziewali się dziecka. W mediach społecznościowych pojawiały się jednak zdjęcia ciężarnej, dzięki czemu ich historia była dość wiarygodna.

rodzice
fot. gofoundme

Po kilku miesiącach para ze smutkiem opublikowała zdjęcie realistycznej lalki udającej dziecko i przekazała, że chłopiec zmarł po kilku godzinach od porodu. Przyczyną śmierci miała być niewydolność oddechowa. Rodzice utrzymywali, że za wszelką cenę chcieli ratować syna, co wiązało się z kosztami.

Zbierali pieniądze, zdradził ich jeden szczegół

Para założyła konto na jednej z platform, gdzie darczyńcy mieli wspierać finansowo załamanych rodziców. W opisie zbiórki pisali, że potrzebują pieniędzy na pokrycie opłat za skremowanie ciała, pogrzeb i uregulowanie należności wobec szpitala. Aby wszystko wyglądało wiarygodnie, wpisali dane dotyczące dziecka, takie jak waga i wzrost, ale też nazwę szpitala i firmy pogrzebowej.

rodzice
twitter.com/ure_too_close

W sumie para zebrała ponad 2 tysiące złotych i pewnie kwota wciąż by rosła, gdyby nie jedna z ich znajomych. Kobieta miała wrażenie, że rodzice nie są tak smutni, jak powinni, dlatego zadzwoniła do firmy pogrzebowej. Kiedy usłyszała, że pracownicy nie mają pojęcia o Eastonie, zadzwoniła do szpitala, a później na policję. W domu oszustów znaleziono lalkę, a oni sami staną przed sądem

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wszyscy z komórkami zapłacą więcej. Już niebawem podwyżka cen
  2. Wziął na ręce swoją nowo narodzoną siostrzyczkę. Kiedy zaczął jej śpiewać, stało się coś niezwykłego
  3. Lista produktów, których musisz się szybko pozbyć. Numer 3 mamy w domu wszyscy
  4. Obraziła otyłą nastolatkę. Dziewczyna zemściła się błyskawicznie w najbardziej wyrafinowany sposób
  5. Magda Gessler była w miejscowości Krzysztofa Jackowskiego, usłyszała i zobaczyła fatalne rzeczy. „Sekta diabelska”
  6. Katarzyna od 5 lat ciągle jest w ciąży i jest z tego dumna. „Nie rozumiem kobiet, które poprzestają na jednym dziecku”
Poprzedni artykułWłaścicielka próbuje namówić swojego psa, by wyszedł z wanny. Husky nie zamierzał poddać się tak łatwo
Następny artykułLegendarna wokalistka miała romans z asystentką? Podobno była w związku z kobietą, fakty wychodzą po latach
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.