Rodzice nowego kochanka Madonny muszą pogodzić się z tym, że ich syn spotyka się obecnie z królową popu, która mimo swojego wieku wciąż wywołuje niemałe skandale. Trzeba tu zaznaczyć, że artystka jest od niego starsza o 36 lat!

Madonna to piosenkarka znana nie tylko z wielkiego talentu, ale też zamiłowania do kusych strojów i częstych, kontrowersyjnych zachowań. Okazuje się, że jej zainteresowanie wzbudzają, także o wiele młodsi mężczyźni.

Madonna i Ahlamalik Williams: rodzice

W ostatnim czasie piosenkarka jest widywana w towarzystwie tancerza, który należy do jej zespołu, a co za tym idzie, jeździ z nią w trasy koncertowe. Wygląda na to, że królowa popu po raz kolejny jest zakochana.

Dość kontrowersyjną kwestią jest fakt, że chłopak jest młodszy od Madonny o aż 36 lat. Najwyraźniej, gwiazda nie widzi w tym nic złego, ponieważ ostatnio dała się nawet sfotografować w jego objęciach. Ich związek zaczyna robić się na tyle poważny, że piosenkarka zdążyła już poznać rodziców 25-latka. Podczas rozmowy z portalem Mirror, rodzice chłopaka wyjawili, że para spotyka się już prawie rok.

-Myślę, że spotykają się od roku, a na poważnie zaczęli o sobie myśleć na początku ostatniej trasy Madame X– powiedział tata tancerza.

Madonna wyznała im również, że jest bardzo zakochana w ich synu i nie muszą się o niego martwić, ponieważ pragnie się nim zaopiekować.

Znajomi zareagowali tak samo, jak rodzice?

Chociaż rodzice tancerza są nastawieni pozytywnie do nowego związku ich 25-letniego syna, to nie można tego powiedzieć o znajomych Madonny. Przyjaciele gwiazdy uważają, że związek piosenkarki z młodszym o prawie 4 dekady mężczyzną nie ma szans na przetrwanie.

Ona nawet nie spojrzy na mężczyznę, który nie jest przynajmniej o połowę od niej młodszy – powiedziała bliska osoba piosenkarki w rozmowie z The National Enquirer.

Przyjaciele gwiazdy zasugerowali również, że powinna ona skupić się na nieco dojrzalszych mężczyznach. Uważają, że chociaż kobieta szczyci się tym, że wciąż potrafi przyciągać do siebie młodzieńców, to jednak ten obecny związek nie ma zbyt wielkich szans na przetrwanie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

rodzice
instagram.com/ahla_malik

Ahlamalik Williams ma zaledwie 25 lat.

rodzice
facebook.com/pg/madonna

Rodzice kochanka Madonny są pewni, że traktuje go ona poważnie.

rodzice
instagram.com/madonna

Gwiazda znana jest z kontrowersyjnych strojów i zachowań.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Paweł Królikowski zdradził, na co choruje? Fani przypominają jeden z jego ostatnich wywiadów
  2. Smutne święta Jarosława Kaczyńskiego. Jak będą wyglądać w tym roku?
  3. Najbardziej hojne znaki zodiaku. Bez wahania oddadzą innym wszystko, co mają
  4. 72-latka wzięła ślub z 27-latkiem. Teraz ma ogromny problem, którego nie da się rozwiązać
  5. Kupiła synkowi banany w supermarkecie. Teraz ostrzega innych rodziców
  6. 18 sytuacji, które pokazują, że leginsy nie zostały stworzone dla wszystkich. 11. zdjęcia nie da się wyrzucić z pamięci

źródło: pudelek.pl

Redaktorka Lelum.pl Studentka filologii polskiej na wydziale polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Interesuje się modą, muzyką alternatywną oraz show-biznesem. Jej największą pasją są podróże. Z przyjemnością angażuje się w działania społeczne i kulturalne.