Rodzina Lecha Wałęsy ma powody do ogromnej i niepohamowanej radości. Były prezydent po raz 13. został dziadkiem. Maluch, którego najbliżsi właśnie powitali na świecie, jest owocem miłości, córki przywódcy Solidarności z Lechem Wałęsą, dawniej Kaźmierczykiem. Wspaniałą wiadomość ogłosił na Facebooku dumny tata.

Lech Wałęsa, dawniej Lech Kaźmierczyk na ślubnym kobiercu u boku córki byłego prezydenta, stanął 31 sierpnia 2019 roku. Ceremonia zaślubin odbyła się w Bazylice Mariackiej w Gdańsku. Tymczasem okazuje się, że 50-letni radny Gdańska z ramienia Platformy Obywatelskiej, po raz pierwszy został ojcem. Na świecie wraz z ukochaną powitali swojego pierwszego wspólnego potomka.

Rodzina Lecha Wałęsy powiększyła się 

W środę 05.02.2020 roku w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Gdańsku przed godziną 15, na świecie pojawiło się pierwsze pierworodne dziecko Lecha Artura Wałęsy i jego żony Magdaleny Wałęsy. Radosne wieści przekazał na Facebooku wniebowzięty tata. Jeszcze przed narodzinami syna pochwalił się w sieci zdjęciem USG. 

-Lech Kaźmierczyk i Magdalena Wałęsa. Jest do mnie bardzo podobne?
No i jeszcze większe szczęście zawitało do nas – napisał wówczas szczęśliwy przyszły tata. 

Zięć Lecha Wałęsy, który na prośbę małżonki przyjął jej nazwisko, w mediach społecznościowych zdradził, że nowo narodzony syn otrzymał imię Karol

Magdalena Wałęsa ciążę znosiła doskonale 

Przypomnijmy, że do tej pory małżonkowie wspólnie wychowywali Szymona, czyli syna Magdaleny Wałęsy z małżeństwa z Marcinem Chamerskim. Związek nie przetrwał jednak próby czasu, a małżonkowie spotkali się na sali rozwodowej.

Obecny małżonek córki legendarnego przywódcy Solidarności w rozmowie z Faktem wyznał, że Magdalena raczej dobrze znosi stan błogosławiony. Mimo że była to ciąża cukrzycowa, przyszła matka znajdowała się pod stałą opieką i bardzo dbała o dietę. Przy porodzie uczestniczył jej mąż.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Rodzina
04.06.2019 Gdansk Swieto Wolnosci i Solidarnosci Obchody 30 rocznicy czesciowo wolnych wyborow 4 czerwca 1989 roku n/z Lech Walesa, Jaroslaw Walesa fot Andrzej Iwanczuk/REPORTER

Rodzina Lecha Wałęsy powiększyła się. Były Prezydent po raz 13 został dziadkiem!

Rodzina
facebook.com @Lech Artur Wałęsa

Lech Artur Wałęsa został ojcem. 

Rodzina
facebook.com @Lech Artur Wałęsa

Wspólnie z małżonką doczekali się pierwszego, wspólnego potomka.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Objawy nowotworu dróg żółciowych. Łatwo je przeoczyć
  2. Biedronka oszukała wszystkich? Przed chwilą policja pilnie wkroczyła do sklepu, Polacy będą wściekli
  3. Horoskop walentynkowy. 12 przepowiedni na dzień zakochanych, kogo strzeli strzała Amora?
  4. Gdzie mieszka Edyta Wojtczak? Po 30 latach w TVP legendarna spikerka mieszka w zaskakujących warunkach
  5. Siostra Filipa Chajzera, Weronika Chajzer to długonoga blondynka. Ma 186 cm wzrostu
  6. Niezwykła Nel z „W pustyni i w puszczy” została dziewczyną do towarzystwa. Miał być wielki powrót, a jest skandal

Źródło: jastrzabpost.pl

Poprzedni artykułMops skrzyżowany z buldogiem angielskim. Ich szczeniak wygląda jak z kreskówki
Następny artykułRosół, który działa lepiej niż suplementy. Przepis na odżywczy bulion
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.