Roksana Węgiel świetnie radzi sobie w show-biznesie, jest niezwykle popularna i zdaje sobie sprawę, że internauci żartują z jej osoby. Na szczęście ma do siebie dużo dystansu i poczucie humoru. Śmieszą mnie memy ze mną – mówiła w rozmowie z wp.pl. Który z nich rozbawił ją najbardziej?

Roksana Węgiel bez wątpienia jest jedną z największych gwiazd młodego pokolenia. Piosenkarka doskonale zdaje sobie sprawę, że ze sławą i popularnością wiąże się wiele nieprzyjemności. Sama spotkała się z nieprzyjemnymi komentarzami na swój temat, jednak internauci potrafią ją też rozbawić.

Roksana Węgiel: memy

14-letnia gwiazda aktywnie korzysta z mediów społecznościowych i wie, że ich użytkownicy chętnie wykorzystują jej wizerunek do zabawnych obrazków. Niektóre z nich przekraczają granice, ale piosenkarka ma dystans i wiele razy śmiała się z memów z nią w roli głównej.

– Śmieszą mnie memy ze mną. Wiadomo, niektóre są chamskie, a inne śmieszne. Mnie to generalnie wszystko śmieszy – mówiła w rozmowie z wp.pl

roksana węgiel
fot. instagram.com/roxie_wegiel

Roksana zdradziła, że najbardziej rozbawił ją mem z… rudą węgla. To nie pierwszy raz, gdy młoda piosenkarka publicznie śmieje się ze swojej osoby. Na kanapie u Kuby Wojewódzkiego rozbawiona opowiadała, jak uciekła z domu. Udzielając licznych wywiadów wie, że nie tylko jej nazwisko będzie powodem do żartów, jednak nie jest to dla niej problemem.

Skąd pochodzi Roksana Węgiel?

Roksana Węgiel pochodzi z Jasła i tam chodzi do szkoły. 14-latka niedawno rozpoczęła naukę w liceum. Przyznaje, że ma bardzo miłych kolegów z klasy, a nauczyciele są dla niej wyrozumiali. Ze względu na liczne koncerty w całej Polsce, wywiady i kampanie reklamowe piosenkarka opuszcza sporo lekcji, jednak niebawem ma się to zmienić.

roksana węgiel
instagram.com/roxie_wegiel

W rozmowie z Faktem Roksana Węgiel zdradziła, że jej rodzice spodziewają się kolejnego dziecka. Do tej pory mama towarzyszyła młodej gwieździe podczas wszystkich wyjazdów, a teraz 14-latka będzie musiała się nieco usamodzielnić. Zmiany zajdą też w jej edukacji, bo od przyszłego semestru Roksana będzie uczyła się w domu.

ZOBACZ TEŻ:

  1. GIS wycofuje popularne ciastka z Biedronki. Zjedzenie grozi wymiotami
  2. Ojciec Mai Ostaszewskiej jest poważnie chory. Aktorka bardzo się o niego martwi
  3. Stado krów otoczyło psa i powoli zbliżało się do czworonoga. Finał mógł być tylko jeden
  4. Aż 15 razy wychodziła za mąż. Ma dopiero 33 lata, szuka jej policja
  5. Policjanci przyjechali na miejsce i zamarli widząc kobietę bez ubrań w klatce. Własna siostra więziła ją tak latami
  6. Matka wystawiła dziewictwo 13-letniej córki na sprzedaż. Zgłosił się dużo starszy mężczyzna, wstrząsające nagranie

 

Poprzedni artykułMłody gwiazdor przyznał, że kariera wpędziła go w uzależnienie. „Każdego dnia byłem naprawdę bardzo pijany”
Następny artykułSelma Blair jest w trakcie wycieńczającego leczenia. „Zaczęłam przygotowywać się do śmierci”
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.