Siódma edycja programu Rolnik szuka żony. Przed wiernymi widzami już tylko finałowy odcinek. Pierwotnie miał zostać wyemitowany 13 grudnia o godzinie 21:15. Teraz okazuje się, że stacja postanowiła zmienić plany.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Kto dotarł do finału 7. edycji „Rolnik szuka żony”
  • Kiedy miał zostać wyemitowany finałowy odcinek programu
  • Jaka jest nowa data emisji programu „Rolnik szuka żony”

„Rolnik szuka żony” to niekwestionowany hit Telewizji Polskiej. Każda edycja programu cieszy się ogromną popularnością, a zgłoszeń do tego formatu też nie brakuje. Przed widzami kolejne emocje.

Zobacz także: Nie żyje kultowy polski sportowiec, wielka tragedia

„Rolnik szuka żony” – zmiana godziny

Do finałowego odcinka siódmej edycji „Rolnik szuka żony” dotrwało tylko dwóch mężczyzn, którzy dostrzegli kandydatki na żonę spośród wszystkich zgłoszeń. Rolnik Paweł związał się z Martą, natomiast Maciej z Iloną.

Rolniczka Magdalena początkowo odrzuciła wszystkich kandydatów, którzy przyjechali na jej gospodarstwo, ale później postanowiła umówić się z Kubą. Ostatnio stwierdziła, że to właśnie on może być tym jedynym.

Zobacz także: 5 faktów o Wandzie Chotomskiej, od których zakręci wam się w głowie

Przed widzami finał siódmej edycji „Rolnik szuka żony”. To wtedy wszyscy dowiemy się, które relacje przetrwają po programie i czy uczestnikom uda się stworzyć trwałe relacje.

Finał będzie wyemitowany 13 grudnia. Początkowo stacja TVP zaplanowała emisję odcinka na godzinę 21:15. Teraz okazuje się, że nastąpiła zmiana planów i widzowie będą mogli zasiąść przed telewizorami już godzinę wcześniej, czyli o 20:15.

Nie wiadomo, czym podyktowane są zmiany, ale oficjalny komunikat pojawił się na stronie programu.

– UWAGA! Wielki finał tej edycji programu „Rolnik szuka żony” już w tę niedzielę o godz. 20:15 – czytamy w komunikacie.

Zobacz także w naszych artykułach:

Redaktor prowadząca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa na warszawskim Uniwersytecie SWPS. Z mediami związana od ponad 7 lat. Karierę zaczynała w portalu o tematyce kobiecej, później związała się z wydawnictwem Edipresse, do którego należy m.in. Party.pl. Ostatnie lata związana z Wirtualną Polską, gdzie pisała teksty o tematyce show-biznesowej, a także reportaże społeczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: patrycjaceglinska@gmail.com