Anna Bardowska z programu „Rolnik szuka zony” wreszcie zdradziła fanom, ile kosztowała ją budowa domu. Kwota może wiele osób zaskoczyć. Tym bardziej że wokół nowego miejsca zamieszkania gwiazdy zrodziło się już wiele kontrowersji.

Nie każdemu spodobał się dom, który wymarzyli sobie uczestnicy „Rolnik szuka żony”. Anna Bardowska postanowiła odpowiedzieć na nieprzyjemne komentarze i wyjaśnić, co jej w nich najbardziej przeszkadza. Przy okazji wyjawiła koszta związane z budową.

Anna Bardowska wyznała, ile wydała na dom

Anna i Grzegorz Bardowscy poznali się w programie „Rolnik szuka zony” i natychmiast poczuli do siebie mięte. Dziś są szczęśliwym małżeństwem z dwójką dzieci i aktywnie działają w mediach społecznościowych. Szczególnie Anna Bardowska chętnie pokazuje na Youtubie urywki z ich wspólnego życia i na bieżąco informuje fanów o tym, co dzieje się w jej rodzinie.

W ostatnim czasie para skupiała się na budowie wymarzonego domu. Budynek jest już niemal gotowy, a uczestniczka „Rolnika” postanowiła zdradzić, z jakimi kosztami się wiązał.

– Tak szczerze, nie mamy idealnie wyliczonych wszystkich wydatków poniesionych. Myślę, że jesteśmy koło miliona, tak plus minus, jesteśmy koło tej kwoty. Powiedzmy koło miliona. Dużo rzeczy już mamy opłaconych, których jeszcze nie mamy fizycznie w domu, ale już ponieśliśmy koszty, że coś jest zamówione – wyjawiła Anna Bardowska.

Uczestniczka „Rolnik szuka żony” odpowiada na hejt

Przy okazji gwiazda postanowiła odpowiedzieć na nieprzyjemne komentarze dotyczące wyglądu jej przyszłego domu. Wyjaśniła, iż każdy ma swój gust i nie przejmuje się krytyką. Dziwi ją jednak to, z jaką agresją piszą do niej ludzie w internecie.

– Boleć mnie może tylko to, że ludzie tak agresywnie wyrażają swoje zdanie, że to jakiś dom pogrzebowy itd. To, że tak agresywnie wyrażają siebie, to świadczy chyba bardziej o nich. Mi też nie wszystko się podoba u innych – skwitowała.

Całe nagranie można obejrzeć poniżej:

Dom Ani Bardowskiej
fot. youtube.com/Ania Bardowska
  1. „Rolnik szuka żony”: Anna Bardowska pochwaliła się rodzinnym zdjęciem z wakacji. Fani oniemieli
  2. „Mam nadzieję, że nikt nie wyłączył teraz telewizora”. Absurdalna „opowieść” Tomasza Kammela w PnŚ
  3. „Płakałem jak bóbr”. Olek Sikora zakończył pracę na planie programu „Czas na przebój”

Źródło: Party