9. edycja programu „Rolnik szuka żony” ponownie zaskoczyła widzów. W najnowszym sezonie nie brakuje niespodziewanych zwrotów akcji, czego idealnym dowodem jest historia Mateusza, który zdecydował się pożegnać ze wszystkimi wcześniej wybranymi kandydatkami. 

Mateusz Budych, czyli 27-letni rolnik szukający miłości w programie Telewizji Publicznej, nie miał dużego szczęścia. Kobiety, które zaprosił na swoje gospodarstwo, podsumowały go w mocnych słowach.

„Rolnik szuka żony”: kandydatki Mateusza

Randkowy program „Rolnik szuka żony” przyciąga nie tylko samotnych właścicieli gospodarstw, ale również singli, którzy chcą spróbować szczęścia z osobą widzianą w telewizji.

Jednym z rolników szukających partnerki za pośrednictwem programu jest 27-letni Mateusz. Mężczyzna zaprosił na swoje gospodarstwo trzy kobiety, jednak jak pokazał czas, jego wybory nie były trafne.

Kandydatki przeprowadziły ze sobą rozmowę, w której nie szczędziły słów krytyki skierowanych w stronę Mateusza. Rolnik ostatecznie dowiedział się o przeprowadzonej przez nie rozmowie i postanowił pożegnać się ze wszystkimi kobietami.

Kandydatka Mateusza wystąpiła w programie „Salon sukien ślubnych”

Mateusz po podziękowaniu wszystkim kandydatkom postanowił na nowo przejrzeć wszystkie listy, które otrzymał. Spośród nich zdecydował się na spotkanie z jeszcze jedną kobietą. Postanowił dać szansę Agnieszce.

To jednak nie koniec zawirowań i zwrotów akcji, ponieważ jedna z kandydatek, której Mateusz podziękował za udział, pojawiła się w kolejnym telewizyjnym programie. Mowa o „Salonie sukien ślubnych”, w którym stylistka pomaga przyszłym pannom młodym w znalezieniu idealnej ślubnej kreacji.

W jednym z odcinków produkcji pojawiła się Martyna. Wystąpiła jako przyjaciółka panny młodej, która poszukiwała sukni ślubnej. Fragment odcinka „Salon sukien ślubnych” z udziałem Martyny zobaczycie poniżej:

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez TVN STYLE (@tvnstyle_official)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd
  2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem
  3. „Jestem gotowa na więcej”. Katarzyna Cichopek przekroczyła swoje granice, obiecała to swojemu synowi