Salma Hayek zdaniem wielu osób na całym świecie jest ideałem kobiecości. 54-letnia meksykańska aktorka wciąż doskonale wie, w jaki sposób podgrzać atmosferę wśród swoich fanów. Wystarczy tylko zajrzeć na jej Instagram, na którym możemy ją podziwiać w samym bikini.

Salma Hayek jest idealnym dowodem na to, że kobieta może wyglądać doskonale w każdym wieku. Uroków i kształtów może pozazdrościć jej niejedna 30-latka, a może nawet i 20-latka!

Salma Hayek robi furorę w bikini

Salma Hayek jest meksykańską aktorką, a także reżyserką i producentką filmową. Artystka jest aktywna w swoich mediach społecznościowych, na których robi furorę.

Aktorka przez wielu jest uważana za ideał kobiecego piękna. Nic dziwnego zatem, że na Instagramie obserwuje ją prawie 17 mln internautów. Trzeba przyznać, że takie grono fanów robi wrażenie.

Co jakiś czas Hayek chwali się zdjęciami z prywatnego życia. Wśród fotografii nie brakuje również nieco odważniejszych stylizacji np. w bikini lub bieliźnie. Trzeba przyznać, że aktorka nadal wygląda powalająco i bardzo seksownie.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Aktorka na ekranie debiutowała pod koniec lat 80. ubiegłego wieku. Wtedy mogliśmy ją zobaczyć w meksykańskiej telenoweli, jednak jej gwiazda zaświeciła mocniej dopiero w połowie lat 90., kiedy to wystąpiła u boku Antonio Banderasa w Desperado.

Trudno zliczyć, ilu mężczyzn straciło wtedy dla niej głowę. Dzisiaj dużo rzadziej widujemy ją na ekranach telewizorów, jednak nadal aktorkę można podziwiać w mediach społecznościowych.

Salma Hayek zachwyca internautów

Jej ostatnie zdjęcie w basenie zebrało 1,3 miliona serduszek i prawie 10 tys. komentarzy. Fani nie mogli się nachwalić walorów aktorki, które były ledwo skryte pod skąpym bikini. Dla niektórych, pomimo upływu lat, nadal jest numerem jeden pod każdym względem.

Mimo że teoretycznie odbiega od „kanonów” (niziutka, stosunkowo krótkie nóżki) to dla mnie zawsze była numerem 1. Jeśli chodzi o kobiecość, seksowność, zmysłowość. Ten taniec jako Panemonium Satanico w Od zmierzchu do świtu to było COŚ…

Co tu dużo pisać, Ona jest mega i zawsze była!!!

Jest piękna. Wygląda lepiej niż 25-letnie dziewczyny — można przeczytać na różnych stronach w Internecie.

Pomimo mnóstwa pozytywnych opinii, nie zabrakło również i negatywnych komentarzy. Niektórzy internauci uważają, że np. biust aktorki jest zbyt duży i wygląda nienaturalnie.

Niektórzy żartobliwie zastanawiali się też, czy Salma Hayek z biegiem lat faktycznie wygląda coraz lepiej, czy po prostu opanowała sztukę robienia selfie do perfekcji. Jak myślicie? Oceńcie sami.

Zobacz zdjęcia:

Salma Hayek
fot. instagram.com/salmahayek

Salma Hayek wciąż zachwyca swoim seksownym ciałem.

Salma Hayek
fot. instagram.com/salmahayek

Na jej Instagramie możemy znaleźć zdjęcia gwiazdy w bikini.

Salma Hayek
fot. SplashNews.com/East News

Trzeba przyznać, że jej sylwetka robi wrażenie. Fani są zachwyceni.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Instagram

 

Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl