Maciej Kurzajewski od wielu lat jest osobą powszechnie znaną, ale wcześniej nigdy aż tak nie interesowali się nim fotoreporterzy. To zmieniło się, gdy współpracująca z nim Katarzyna Cichopek rozstała się ze swoim mężem po 17 latach związku.

Wówczas dziennikarzowi zaczęto wróżyć potencjalny romans z aktorką, a to, że w życiu Kasi pojawił się  jakiś inny mężczyzna, sam zasugerował jej były partner w „Mieście Kobiet”. W związku z tym paparazzi i ciekawscy sąsiedzi zaczęli bacznie obserwować Kurzajewskiego. Czego się dopatrzyli?

Czy Maciej Kurzajewski jest z Kasią Cichopek?

Do doniesień osób mieszkających w okolicy domu dziennikarza dotarło czasopismo „Na Żywo”. Według pozyskanych przez źródło informacji mężczyzna był już kilka razy widziany z Katarzyną Cichopek w swojej posiadłości i to po godzinach pracy. Mało tego, aktorka miała nawet spędzać z nim weekendy, w trakcie których to jej były partner zajmował się dziećmi.

Ciekawscy sąsiedzi to jednak nie największy problem wspomnianej dwójki. Warto przypomnieć, że całkiem niedawno do wielu redakcji anonimowo rozesłane zostało nagranie prywatnej rozmowy Macieja Kurzajewskiego z jego koleżanką z pracy. Jak później ustalono, podsłuch założono w jego aucie. Co ciekawe, to samo nagranie miało także trafić na prywatną skrzynkę mailową Marcina Hakiela.

Warto podkreślić, że ani dziennikarz, ani aktorka nie potwierdzili plotek dotyczących ich domniemanego związku. Wciąż utrzymują, że łączą ich jedynie dobre, ale koleżeńskie relacje. Wspomniane wyżej źródło twierdzi, że obydwoje zdecydują się na ujawnienie swojej zażyłości dopiero wtedy, gdy Katarzyna Cichopek sfinalizuje sprawę rozwodową z Marcinem Hakielem.

Ta z kolei ma przebiec bardzo płynnie. Już wcześniej media donosiły, że małżonkowie nie będą chcieli dociekać winy drugiej ze stron, by nie przedłużać tej nieprzyjemnej dla ich dzieci sytuacji. Nie zamierzają też wnioskować o opiekę, bo już zgodnie się nią podzielili. Nie powinniśmy mieć więc do czynienia ze sprawą ciągnącą się miesiącami czy nawet latami, a przecież już kilka takich nasz rodzimy show-biznes doświadczył.

Zobacz post:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Katarzyna Cichopek (@katarzynacichopek)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Doda wylądowała w wannie Macieja Dowbora, jest nagranie. Prezenter musiał się tłumaczyć
  2. Fani „Rancza” do dziś nie mogą wybaczyć twórcom 3 rzeczy. Największe absurdy, do których doszło na ekranie
  3. Katarzyna Cichopek zdobyła się na szczerość, wyznała, o czym od zawsze marzy. Plotki wkrótce się potwierdzą? 

 Źródło: Na Żywo/ Pomponik