Siostra Marceliny Zawadzkiej niedawno stanęła na ślubnym kobiercu, gdzie powiedziała tak! Prezenterka włożyła na tę okazję piękną kreację, dzięki której mogła bez trudu dotrzymywać kroku swojej siostrze. Obie Panie wprost zachwycały!

Trzeba przyznać, że chociaż obie siostry Zawadzkie są naprawdę piękne, to jednak mają całkowicie inne podejście do spraw miłosnych. Jedna z nich niedawno wyszła za mąż! Jej siostra dodała długi wpis, w którym zawarła gratulacje. 

Siostra Marceliny Zawadzkiej wzięła ślub

Chociaż Marcelina Zawadzka jest piękną, a zarazem inteligentną kobietą, to jednak z trudem przychodzi jej szukanie tej jedynej, prawdziwej miłości. Modelka spotykała się z takimi mężczyznami jak Rafał Jonkisz i Mikołaj Roznerski, jednakże żaden z tych związków nie przetrwał próby czasu. Tymczasem siostra artystki właśnie wyszła za mąż.

W ostatnim czasie Marcelina Zawadzka pochwaliła się na swoim Instagramie zdjęciami ze ślubu swojej siostry, Karoliny. Zdjęcia piękności wywołały wielkie emocje wśród internautów. Warto zaznaczyć, że jej profil śledzi już prawie pół miliona osób! Wszystko za sprawą tego, że gwiazda jest coraz bardziej aktywna na wszelkich mediach społecznościowych.

Marcelina Zawadzka z siostrą

Wybrankiem Karoliny Zawadzkiej jest Paweł Polak, który na co dzień również zajmuje się modelingiem. Cała uroczystość odbyła się w Malborku, czyli rodzinnym mieście sióstr. Miss Polonia udostępniła na swoim Instagramie zdjęcia, z których możemy wywnioskować, że przyjęcie weselne dopięte było na ostatni guzik. Jednym z elementów, który od razu rzucił się w oczy wszystkim fanom, była koronkowa suknia ślubna, w którą ubrana była siostra Zawadzkiej. Kobieta postawiła na duży dekolt, a także wianek na głowie. 

Równie zachwycająco wyglądała Marcelina. Modelka postawiła na bordową suknię z odsłoniętymi plecami projektu Violi Piekut. Uroku dodała jej kolorowa opaska, którą założyła na głowę. Trzeba przyznać, że siostry są do siebie uderzająco podobne. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

siostra
instagram.com/marcelina_zawadzka

Siostra Zawadzkiej wyszła za mąż.

siostra
instagram.com/marcelina_zawadzka

Trzeba przyznać, że panna młoda wyglądała zachwycająco.

siostra
instagram.com/marcelina_zawadzka

Marcelina Zawadzka dzielnie trzymała kroku pięknej siostrze.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ewa Szykulska jest nieuleczalnie chora. Mimo to nie zamierza się nad sobą użalać
  2. Działacz ostrzega Kurskiego przed tragedią na Sylwestrze Marzeń. Nagranie, dające do myślenia
  3. Martyna Wojciechowska jest coraz odważniejsza. Pokazała na Instagramie prywatną fotografię
  4. Jak wyglądałyby gwiazdy, gdyby nie miały zabiegów upiększających? Chirurg ujawnił prawdę [GALERIA]
  5. Bogumiła Wander i Krystyna Loska były przyjaciółkami. Panie odsunęły się od siebie
  6. Uwielbiany wokalista disco polo przewieziony do szpitala, z samochodu został tylko wrak. Porażające zdjęcia z tragedii

źródło: plotek.pl

Poprzedni artykułW sieci pojawiło się tajemnicze zdjęcie dłoni. Nie należy ona do człowieka
Następny artykułPsie rodzeństwo, które nie może bez siebie żyć. Słodkie owczarki podbijają serca internautów
Redaktorka Lelum.pl Studentka filologii polskiej na wydziale polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Interesuje się modą, muzyką alternatywną oraz show-biznesem. Jej największą pasją są podróże. Z przyjemnością angażuje się w działania społeczne i kulturalne.