Gwieździe popularnego programu śniadaniowego Pytanie na śniadanie postawiono naprawdę poważne zarzuty. Tego typu skandalu nie mieliśmy od lat w polskim show-biznesie. Czy prezenterka telewizyjna faktycznie rozbiła związek? 

Niedawno z pracą w TVP pożegnała się Joanna Racewicz. Dziennikarka została zwolniona przez dietę, którą opublikowała na swoim profilu społecznościowym. Racewicz, po tym, jak zrzuciła nadprogramowe kilogramy dzięki diecie dr Ewy Dąbrowskiej, usłyszała zarzuty od Jacka Kurskiego, że dopuściła się lokowania produktu bez zgody pracodawcy, co oznacza złamanie regulaminu. Wskutek całej sytuacji nie prowadzi ona już Pytania na śniadanie, a na jej miejsce została zatrudniona Aleksandra Rosiak. Nowa prezenterka śniadaniówki właśnie została oskarżona o rozbicie małżeństwa!

Prezenterka programu Pytanie na śniadanie była powodem rozpadu związku?

Według tabloidu Super Express Rosiak rozbiła związek Agaty Brodzkiej-Kostrzewskiej. Agata w rozmowie z gazetą wyznała, że Aleksandra Rosiak w 2015 roku wdała się w romans z jej mężem, kiedy para wynajęła prezenterce TVP mieszkanie. Właśnie wtedy mąż Brodzkiej-Kostrzewskiej zaczął coraz częściej znikać z domu.

Spędzał czas u Rosiak – wyznaje w wywiadzie pani Agata.

Jednak zauroczenie minęło po jakimś czasie i mężczyzna pragnął wrócić do rodziny. Wtedy okazało się, że Aleksandra Rosiak jest z nim w ciąży i we wrześniu 2017 roku przyszedł na świat syn kochanków. 

Ona rozwaliła moje małżeństwo. Sypia i mieszka z moim mężem. Ma z nim syna. Przez nią zarówno ja, jak i mój syn Karol przeżyliśmy i przeżywamy koszmar – powiedziała Brodzka-Kostrzewska.

Pani Agata miała dość całej sytuacji i postanowiła wnieść pozew o rozwód. We wtorek miejsce miała pierwsza rozprawa, a prezenterka śniadaniówki pojawiła się na niej w celu złożenia zeznań.

Agata Brodzka-Kostrzewska zaznacza, że Aleksandra Rosiak nie powinna występować w telewizji. Uzasadnia to tym, że nie ma ona prawa moralnego i powinna zrezygnować z roli prezenterki w stacji TVP. Myślicie, że faktycznie jest to powód do rezygnacji z wykonywania zawodu?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kuchenne rewolucje: rodzinny dramat w Babicach. „Bił mnie, pił i zdradzał”
  2. Ten piesek z Kielc robi furorę w internecie. Zobaczcie, dlaczego
  3. Marek Piekarczyk był żyjącą legendą. Smutne informacje dla fanów polskiej muzyki

Źródła: jastrzabpost.pl

Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl