Justyna z programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” padła ofiarą krytyki internautów. Wszystko z powodu jej niecodziennego zachowania na własnym ślubie. Kobieta odmówiła najprostszej interakcji ze swoim ukochanym, czym do reszty rozzłościła fanów reality show.

Za nami trzeci odcinek ósmej edycji uwielbianego przez widzów programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Wtedy też fani show mieli okazję zobaczyć, jak dokładnie przebiegały wszystkie uroczystości ślubne ochotników.

Uwagę publiczności zwróciła przede wszystkim Justyna Hołubowicz, która wyszła za mąż za 28-letniego Przemysława z Poznania. Dziewczyna zaskoczyła widzów swoim niecodziennym zachowaniem podczas uroczystości. Nie tylko nie chciała bawić się z zaproszonymi gośćmi, ale też odmówiła pocałunku panu młodemu.

Justyna z programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” odmówiła pocałowania pana młodego

Uczestniczka programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” podpadła wszystkim telewidzom swoim zachowaniem podczas uroczystości ślubnych, które mogliśmy podziwiać w ostatnim odcinku show. Justyna Hołubowicz od początku imprezy wydawała się być bardzo zestresowana i skrupulatnie odmawiała wszystkim tradycyjnych czynności, które normalnie możemy oglądać w wykonaniu pary młodej na weselu.

Już na samym starcie uczestniczka reality show zaznaczyła, że nie będzie brać udziału w krepujących dla niej sytuacjach, które mają miejsce podczas wesela. Justyna odmówiła między innymi powtórzenia pierwszego tańca, miała problem z krojeniem tortu, a także odmówiła częstowania nim gości i karmienia swojego męża.

Fani nie kryli swojego niezadowolenia z zachowania nowej panny młodej. Jednak do prawdziwego oburzenia doszło, kiedy uczestniczka odmówiła pocałowania swojego męża w policzek, pomimo faktu, że goście weselni przez długi czas skandowali donośne „gorzko, gorzko!”.

„Ślub od pierwszego wejrzenia”: Justyna w ogniu krytyki internautów po swoim zachowaniu na ślubie

Uczestniczka programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” wyznała, że nie chciała zachowywać się w sposób, który mógłby dać mediom okazję do sensacji i pisania kontrowersyjnych artykułów na ich temat. Fani nie kryli rozgoryczenia na widok jej zachowania i oburzyli się tym, w jaki sposób pani młoda potraktowała zaproszonych gości i swojego ukochanego.

„Dokładnie Justyna zachowuje się dziwnie, jest strasznie apodyktyczna w stosunku do gości jak i Przemka”

„Ogólnie wesela fajne, jedynie zachowanie Justyny troszkę żenujące…”

„Justyna… omg. Co to ma być? Mam nadzieję, że to taka dziwna reakcja na stres” – czytamy komentarze internautów na temat występu Justyny w programie.

Zobacz nagranie z wesela:

Zobacz zdjęcie Justyny:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Roześmiany uczestnik stanowczo odpowiada na mocne zarzuty internautów
  2. „Dzień Dobry TVN”: Wzburzona Drzyzga zaczęła ostro mówić prosto do kamery. „Przepraszam, ale poniosło mnie”
  3. Na widok Magdy Gessler można było zwariować. Miała na sobie 15 metrów materiału, 8 warstw tiulu i pióra

Źródło: Fakt

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.