Ślub z założenia ma być jednym z tych momentów, który w pamięci szczęśliwych zakochanych pozostanie przez długie lata. W przypadku tej pary młodej bez wątpienia tak właśnie będzie. Wszystko za sprawą niecodziennych okoliczności, przez które zmuszeni byli wyprawić ceremonię w sądowej toalecie. Los bywa naprawdę przewrotny, ale prawdziwa miłość jest w stanie przetrwać dosłownie wszystko.

Nie ulega wątpliwości, że ślub jest jednym z najpiękniejszych dni w życiu. Przygotowania do wielkiego wydarzenia niekiedy spędzają przyszłym małżonkom sen z powiek. To zupełnie zrozumiałe, że dokładają oni wszelkich starań, aby wszystko poszło zgodnie z planem, który ułożyli już jakiś czas temu. Nie od dziś wiadomo, że los lubi płatać figle, a niektórych sytuacji pomimo szczerych chęci nie jesteśmy w stanie przewidzieć. Tak było też tym razem.

Ślub musiał odbyć się w sądowej toalecie

Brian i Maria Schulz to nowożeńcy, którzy w sieci okrzyknięci zostali zaszczytnym mianem prawdziwych bohaterów. Ślub, a właściwie lokalizacja, na którą zmuszeni byli przystać, dla wielu z nas wydaje się wprost niewiarygodna.

Kiedy narzeczeni wraz z rodziną przybyli do sądu, w którym miała odbyć się ceremonia zaślubin, wydarzyło się coś niewiarygodnego. Matka pana młodego dostała ataku astmy, w związku z czym miała ogromne problemy z oddychaniem. Pracownicy niezwłocznie zabrali ją do łazienki, w której podawali tlen do momentu przybycia sanitariuszy. Dodajmy jeszcze, że była ona świadkiem, bez którego ślub po prostu nie mógł się odbyć.

Zakochani musieliby czekać 45 dni na nowy termin

Maria i Brian jednogłośnie stwierdzili, że w tej sytuacji najlepszym rozwiązaniem będzie kontynuowanie ślubu… w damskiej toalecie. Obawiali się jedynie, że sędzina Katie Gummer nie zgodzi się na tak nietypową lokalizację.

Ku ich zdziwieniu kobieta nie miała nic przeciwko. Co więcej, dokumenty ślubne sporządziła na papierowym ręczniku. To zupełnie zrozumiałe, że gdy tylko filmik z udziałem zdeterminowanej pary młodej pojawił się w sieci, niemalże natychmiast osiągnął imponująca liczbę wyświetleń. Zakochani są idealnym dowodem na to, że prawdziwa miłość jest w stanie przezwyciężyć wszystkie przeciwności losu.

ZOBACZ NAGRANIE:

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Z ostatniej chwili: b. polski premier wygrał z rakiem! Będzie żył
  2. Kasia z „Królowych życia” kiedyś wyglądała zupełnie inaczej. Ciężko uwierzyć, że to ta sama osoba
  3. Ilona Łepkowska krytykuje Małgorzatę Kożuchowską. Nie zostawiła na niej suchej nitki
  4. Dwie starsze panie zrobiły sobie urocze tatuaże. Chciały przypieczętować swoją 30-letnią przyjaźń
  5. Ludzie mają dosyć Małgorzaty Rozenek. Wytknęli jej to w najbardziej bolesny sposób
Poprzedni artykułMariola Kukuła w wieku 17 lat wystąpiła nago w filmie „Kto wierzy w bociany?”. Ten występ przekreślił jej karierę
Następny artykułCzy warto trzymać kosmetyki w lodówce? Obalamy wszystkie mity i piszemy o faktach
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.