Lelum.pl

fot. instagram.com @meghan__markle_officiel

Śluby gwiazd w 2018. Kto zmienił swój stan cywilny w spektakularnym stylu?

19 Grudnia 2018

Autor tekstu:

Ewelina Kolecka

Śluby gwiazd w 2018 roku. Kto z kochanych i podziwianych w zeszłym roku zmienił stan cywilny? Na ślubnym kobiercu stanęło kilku aktorów, celebrytów, a także członków rodziny królewskiej! Sprawdź, kto przed upływem 2018 roku złożył ślubowanie drugiej połówce!

Śluby gwiazd w 2018 roku. Kto z kochanych i podziwianych w zeszłym roku zmienił stan cywilny? Na ślubnym kobiercu stanęło kilku aktorów, celebrytów, a także członków rodziny królewskiej! Sprawdź, kto przed upływem 2018 roku złożył ślubowanie drugiej połówce!

Śluby gwiazd w 2018 roku. Ślub jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu. Nie tylko zmienia nasz status prawny i cywilny, ale także łączy się z wzięciem na siebie odpowiedzialności za drugą osobę. Na własnym Ile gwiazd w ciągu ostatnich dwóch miesięcy wymieniło się obrączkami?

Śluby gwiazd 2018. Polskie gwiazdy

Joanna Krupa i Douglas Nunes

Joanna Krupa , słynna modelka, aktorka i prowadząca Top Model, wyszła za mąż 4 sierpnia 2018 roku w Krakowie za Douglasa Nunesa, biznesmena i producenta filmowego. Tym razem Krupa przyrzekła mężowi wierność w kościele. Małżonków połączyła pasja filmowa oraz miłość do zwierząt.

Katarzyna Nosowska i Paweł Krawczyk

byli w związku aż 17 lat – to więcej niż niejedno małżeństwo. Nieoczekiwanie zdecydowali się zalegalizować związek. Piosenkarka i muzyk wzięli ślub w listopadzie 2018 roku w Las Vegas w Stanach Zjednoczonych.

Śluby gwiazd 2018. Brytyjska rodzina królewska

Książę Harry i Meghan Markle

Śluby gwiazd i członków rodziny królewskiej zawsze wzbudzają zainteresowanie. Tym razem atmosferę dodatkowo podgrzewał fakt, że książę Harry, wnuk brytyjskiej królowej Elżbiety, wziął za żonę kobietę o mieszanym kolorze skóry, rozwódkę i Amerykankę, która wcześniej pracowała jako aktorka. Na szczęście ani młodym, ani poddanym, ani rodzinie to najwyraźniej nie przeszkadzało. Meghan i Harry wzięli ślub 29 maja 2018 roku.

Księżniczka Eugenia i Jack Brooksbank

Księżniczka Eugenia, cioteczna siostra Williama i Harry’ego, zdecydowała się na ślub jesienią – 12 października 2018 roku. Z Jackiem Brooksbankiem, swoim mężem i angielskim przedsiębiorcą, była zaręczona już od sześciu lat, a w związku byli – od ośmiu. Panna młoda celowo wystąpiła w sukni, która odsłaniała jej bliznę po operacji kręgosłupa. W ten sposób pragnęła nagłośnić problem skoliozy.

Śluby gwiazd 2018. Rose Leslie i Kit Harington

To historia jak z filmu! Rose Leslie i Kit Harington spotkali się na planie serialu Szybko okazało się, że między młodymi naprawdę narodziła się miłość. Ich znajomość znalazła finał przed ołtarzem 23 czerwca 2018 roku. Wśród gości znalazła się niemal cała obsada kultowego serialu. Serdecznie gratulujemy!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Śluby gwiazd

Joanna Krupa wcześniej była żonata z Romainem Zago. Ich związek trwał aż 10 lat. Para rozstała się latem 2017 roku po czterech latach małżeństwa.

Śluby gwiazd

Katarzyna Nosowska poinformowała o swoim ślubie za pośrednictwem Instagrama. Piosenkarka opublikowała zdjęcie, na którym zaprezentowała obrączkę.

Śluby gwiazd

Związek gwiazdy W garniturach z brytyjskim księciem od początku zbudzał wiele kontrowersji. Dziś para spodziewa się pierwszego dziecka.

Śluby gwiazd

Księżniczka Eugenia jest wnuczką królowej Elżbiety, córką Andrzeja, księcia Yorku i Sarah Ferguson.

Śluby gwiazd

Rose Leslie wcieliła się w Grze o tron w rolę Ygritte, a Kit Harington – Jona Snow. Para wzięła ślub w miejscowości Kirkton of Rayne w Szkocji.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Znaki zodiaku, które powinny wziąć ŚLUB! Pasujecie do siebie idealnie
  2. Jak wygląda ślub cywilny? Krok po kroku
  3. Jak się ubrać na ślub do kościoła? Najświeższe ślubne trendy

źródła: papilot.pl, jastrzabpost.pl, gala.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Plotki i gwiazdy

Mistrzyni Polski i córka byłego prezydenta wspierają Kubackich. Wymowny "gest" Aleksandry Kwaśniewskiej
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Joanna Racewicz 20 lat temu wyglądała jak kompletnie inna osoba. Aż trudno uwierzyć
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Allan wyniósł się na swoje, ma piękną dziewczynę. Co na to Edyta Górniak? "Jest go dla mnie coraz mniej"
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Dorota Chotecka w latach szkolnych wyglądała jak milion dolarów. Pokazała zdjęcie "Ale dżaga!"
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Nie tylko Anna kibicowała na trybunach. Iwona Lewandowska pokazała klasę, wybrała zaskakujący dodatek
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Synek Barbary Kurdej-Szatan wyszedł od fryzjera, ludzi zatkało. "Oczywiście się spłakałam"
Czytaj więcej >
Ewelina Kolecka

Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]