Małgorzata Socha zdecydowała się na wyjazd do ciepłego kraju, gdzie wypoczywa pod palmami. Relacje z podróży trafiły do sieci, a uwagę internautów przykuł jeden szczegół. Ilość zabranych przez aktorkę bagaży robi wrażenie.

Aktorka Małgorzata Socha prężnie rozwija swoją karierę nie tylko w branży kinematograficznej, ale aktywnie działa także w mediach społecznościowych, na których regularnie zamieszcza posty i zdjęcia. W ostatnich dniach gwiazda opublikowała zaskakujące zdjęcie!

Małgorzata Socha wybrała się na urlop

Małgorzata Socha może pochwalić się niezwykle długą listą tytułów, w których miała okazję zagrać. Gwiazda stale się rozwija i doskonali swoje aktorskie umiejętności.

Po wielu godzinach spędzonych na planie przyszedł na czas odpoczynek. Aktorka zdecydowała się opuścić kraj i wypocząć na rajskich wakacjach. Jako aktywna użytkowniczka mediów społecznościowych, swoją podróż postanowiła relacjonować w sieci.

Ilość bagaży wprawiła internautów w osłupienie

Małgosia opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie wykonane na lotnisku. W poście możemy przeczytać:

Spakowani! Ufff! 3,2,1 i….odlot! W stronę słońca! – napisała aktorka.

W wymownym poście pojawiło się również zdjęcie, na które internauci zwrócili szczególną uwagę. Mowa bowiem o ilości bagażu, którą Małgorzata zdecydowała się ze sobą zabrać.

Gwiazda pozuje przy wózkach, na których znajdują się co najmniej cztery ogromne walizki. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Czytamy:

Dużo tych bagaży na urlop,

– Czy aby na pewno wszystko Pani zabrała ? ;),

– O matko po tym spakowaniu już by mi się nie chciało nigdzie jechać.

Zobaczcie sami:

Ponadto niedługo później pojawił się także kolejny post, na którym Małgorzata radośnie pozuje pod palmami. Aktorka zaprezentowała się w zwiewnej, dwuczęściowej stylizacji i odsłoniła tym samym swoją zgrabną sylwetkę.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Czy Małgorzata Tomaszewska jest samotną matką? Odpowiedziała na uszczypliwy komentarz
  2. Mało kto zauważył, co stało się podczas występu Krystiana Ochmana. Było o włos od kompromitacji
  3. Bardzo smutne wieści o stanie zdrowia Jana Nowickiego. Dramat rozgrywa się w domowym zaciszu

Źródło: Instagram/Małgorzata Socha