Lelum.pl > Wakacje

Wakacje

plaża w Bułgarii, kaszel
19.06.2023 19:54 Wrócili z wakacji w Bułgarii, kilka dni później już nie żyli. Straszliwa choroba zbiera ponure żniwo

Wakacje to czas odpoczynku i zabaw. W tym okresie zdarzają się jednak nieprzyjemne sytuacje. Do tragedii doszło w Wielkiej Brytanii. Dwóch turystów, którzy wrócili z wyjazdu, podczas którego przebywali w Bułgarii, niedługo później zmarło. Podczas pobytu na wczasach zarazili się tzw. chorobą legionistów.

wakacje w Turcji
17.06.2023 15:20 Polka spędziła wakacje w Turcji. Zachorowała i trafiła do szpitala, nigdy tego nie zapomni

Kobieta postanowiła podzielić się swoimi doświadczeniami z zagranicznego pobytu. Polska rodzina udała się na wakacje w Turcji. Wszyscy liczyli na wymarzony wypoczynek, jednak niestety po kilku dniach trafiła ona do lokalnego szpitala, a chwilę później dołączył do niej jej syn. Cała sytuacja miała jednak swoje pozytywne strony.Kobieta twierdzi, że nabrała wiele sympatii do Turków, po tym, jak ją potraktowali i przyznaje, że pobyt w medycznej placówce nie okazał się być dla niej traumatyczny.

10.08.2021 15:45 Lech Wałęsa chwali się zdjęciami z wakacji. Internauci: „Widzę, że nie jest tak źle z kasą”

Lech Wałęsa – legendarny „człowiek z nadziei”, przywódca „Solidarności”, były Prezydent RP oraz laureat Pokojowej Nagrody Nobla – słynie ostatnio głównie z… aktywności w social mediach. Ta zaś, mimo że dotyka od czasu do czasu kwestii politycznych, skupia się jednak głównie na publikowaniu zdjęć z codziennego życia na emeryturze. Tym razem możemy śledzić w sieci wakacje prezydenta.

Michał Szpak
05.03.2021 17:32 Michał Szpak i Marcelina Zawadzka pojechali razem na wakacje. Wygląda na to, że łączy ich wyjątkowa relacja

Michał Szpak i Marcelina Zawadzka wybrali się na wspólne wakacje do Meksyku. Na profilach Instagramowych gwiazdorów można znaleźć zdjęcia, na których widok robi się gorąco. Wygląda na to, że łączy ich naprawdę wyjątkowa i bliska przyjaźń. Tylko pozazdrościć! Jak wiadomo, pandemia koronawirusa sprawiła, że artyści nie mają łatwo. Brak koncertów, czy występów spowodował, że mają zdecydowanie więcej czasu dla siebie, jednak mniejszą okazję do zarobku. Mimo tego Michał Szpak postanowił wybrać się na egzotyczne wakacje, i to w towarzystwie Marceliny Zawadzkiej.

Doda
22.02.2021 19:56 Doda łapie stopa w Meksyku. W sieci pojawiły się zdjęcia

Doda obecnie przebywa w Meksyku, łapiąc promienie słońca. Gwiazda co jakiś czas publikuje w sieci zdjęcia ze swojego wyjazdu. Ostatnio uraczyła swoich obserwatorów kilkoma kadrami wprost z meksykańskiej ulicy, kiedy to próbowała złapać stopa. Z podpisu pod zdjęciem można wyczytać jednak, że chyba nie udało jej się dopiąć swego. Gwiazda wspomniała też o butach, o które wciąż wypytywali ją internauci. Doda korzystając z dni wolnych, postanowiła wybrać się do Meksyku, gdzie czerpie garściami ze słonecznej pogody i tamtejszych uroków natury. Jej fani bacznie obserwują podróż piosenkarki, która co jakiś czas chwali się wakacyjnymi zdjęciami. Oprócz niej samej zainteresowanie wzbudziły klapki gwiazdy, Doda postanowiła zaspokoić ciekawość fanów i poświeciła im kilka zdań w opublikowanym poście. Kto by pomyślał, że buty wydadzą się tak ciekawe?

Piotr Gąsowski
20.02.2021 09:19 Piotr Gąsowski postanowił zabrać córkę na wakacje. Niestety nie udało im się wylecieć do Egiptu

W czasach trwającej pandemii każdy marzy o odpoczynku i wakacjach. Niestety czasami mały z pozoru błahy powód może pokrzyżować nam plany. Taka sytuacja przydarzyła się Piotrowi Gąsowskiemu i jego córce na warszawskim lotnisku, kiedy to rodzina musiała zrezygnować z zaplanowanego urlopu. Piotr Gąsowski, aby odpocząć po pracy w programie „Twoja twarz brzmi znajomo” postanowił polecieć na wakacje. Niestety plan nie został zrealizowany, o czym aktor opowiedział na swoim Instagramie.

Agnieszka Włodarczyk
29.01.2021 18:12 Agnieszka Włodarczyk zabrała głos ws. swojej ciąży. Opowiedziała o przykrej przygodzie, która ją spotkała

Popularna aktorka Agnieszka Włodarczyk niedawno potwierdziła przypuszczenia fanów, że zostanie mamą. Podczas swojej przemowy na InstaStories zdradziła, że podczas pobytu na wyspie Lombok spotkała ją nieprzyjemna sytuacja. Powiedziała, że aby dostać się do tamtejszego lekarza musiała jechać taksówką aż dwie godziny. Dla kobiety w ciąży musiało być to nie lada wyzwanie. Jednak jeszcze przed wejściem do taksówki Agnieszka Włodarczyk zmuszona była płynąć łódką. Poza tą zastanawiającą opowieścią aktorka wyraziła także nadzieję, że dziecko przyjdzie na świat całe i zdrowie, nie mogąc się doczekać momentu powitania go po raz pierwszy.

martyna wojciechowska
07.08.2020 00:18 Martyna Wojciechowska pokazała gorące zdjęcie z wakacji. Nic na sobie nie ma? My wiemy

Martyna Wojciechowska swoim złotym charakterem rozkochała w sobie całą Polskę i nie tylko. Ciężko jednak ukryć, że dziennikarka jest nie tylko empatyczną i inteligentną kobietą, ale również bardzo urodziwą. Nic więc dziwnego, że jej posty na Instagramie budzą tak ogromne zainteresowanie. Tym razem podróżniczka pokazała gorące zdjęcie z wakacji. Nic na sobie nie ma? My już wiemy!Martyna Wojciechowska Instagrama używa głównie do dzielenia się ciekawostkami ze świata czy nagłaśnianiem różnych akcji, jednak zdarza jej się także pokazywać kulisy życia prywatnego. Na jej profilu zobaczyć więc możemy jej córkę, narzeczonego Przemka Kossakowskiego czy zdjęcia z planu Kobiety na krańcu świata. Jednak największe zainteresowanie budzą zawsze fotografie samej dziennikarki. I tym razem rozpaliła fanów do czerwoności!

Martyna Wojciechowska
25.07.2020 22:27 Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcia córki z wakacji. Fani nie mogli przestać patrzeć na jedną rzecz, co ona robi?

Martyna Wojciechowska pokazała niebywałe zdjęcieMartyna Wojciechowska za pośrednictwem Instagrama poinformowała swoich fanów, jak spędza wakacje z córką. Internauci nie mogą się nadziwić, jak ona to robi?Podróżniczka z okazji wakacji wybrała się ze swoją córką na wyprawę. Miłośniczka podróży ze względu na panującą epidemię nie mogła wyjechać na kraniec świata. Zdecydowała, że zabierze ukochaną Marysię w europejską podróż — do Paryża. Mamy potwierdzenie. Żywioł uderzy w Polskę Dramat w Szczecinie. Niestety, nie udało się jej uratować, nie żyje Wiadomości TVP nie odpuściły tematów wyborów. Znaleziono kolejnego winnego, sprawa nie cichnie Martyna Wojciechowska jest jedną z najbardziej lubianych polskich prezenterek i podróżniczek. Widzowie uwielbiają ją między innymi za naturalność i cenienie rodziny ponad życie zawodowe. Gwiazda pokazała zdjęcia córki ze wspólnych wakacji. Niesamowite, co robią.– Jeździłam na krańce świata, bo uważałam, że krańce Europy zdążę zwiedzić na emeryturze. Pandemia zmieniła zasady gry. A więc… Paryż. Jedno z najczęściej odwiedzanych miejsc świata. Teraz turystów jest mniej niż połowa, brak kolejek. Muzea, galerie sztuki i spacery nad Sekwaną… – napisała na Instagramie Martyna Wojciechowska. Fani nie mogą uwierzyć w to, co zrobiła jej córka.