Suczka labradora zadziwiła znawców rasy, gdy urodziła największy miot w historii. Wciąż nie dowierzają w to, ile szczeniaczków przyszło na świat. Dumna mama piesków urodziła rekordową liczbę szczeniaków.

Suczka labradora niesamowicie zaskoczyła swoich właścicieli, gdy urodziła całą masę szczeniaczków. Okazało się, że liczba była rekordowa! Był to jeden z największych miotów w historii.

Suczka urodziła największy miot w historii

Suczka wabiąca się Beau urodziła bardzo dużą ilość szczeniaczków. Gdy jeszcze trwała ciąża, weterynarz podejrzewał, że na świecie może pojawić się pięć lub sześć małych piesków. Właścicielka Beau Leah Barrett z Kent w Wielkiej Brytanii sama podejrzewała, że może przyjść na świat aż osiem szczeniaczków.

Jednak suczka Beau urodziła aż… trzynaście szczeniaków! Właścicielka opowiedziała brytyjskiej gazecie Independent, że urodzenie jednego pieska powinno trwać około godziny. Leah Barrett spodziewała się ośmiu szczeniaczków, więc myślała, że na poród należy przeznaczyć osiem godzin. 

suczka labrador
fot. unsplash.com

Nikt się nie spodziewał tylu szczeniaczków

Właścicielka Leah Barrett dalej opowiedziała, że suczka Beau urodziła siedem szczeniaczków w zaledwie 40 minut. Jeden ze szczeniaków utknął w kanale rodnym. Dopiero po kolejnych 40 minutach udało się wyciągnąć pieska. Wtedy już nie oddychał ani nie ruszał się. Na szczęście po dziesięciu minutach paniki udało się przywrócić oddech zwierzęciu. 

Teraz właścicielka planuje sprzedać wszystkie szczeniaczki oprócz dwóch. Cena za jednego to 950 funtów.

Możesz zobaczyć pieski TUTAJ

ZOBACZ TEŻ:

  1. Do zespołu hospicjum dla dzieci dołączyła nowa terapeutka. Podopieczni od razu ją pokochali
  2. Znajdziesz kota na zdjęciu? 95% osób nawet nie podejmuje się zadania
  3. Odważna kotka pokazuje, kto tu rządzi. Postanowiła zmierzyć się… z lwicą
  4. Owczarek australijski skrzyżował się ze słodkim spanielem cavalier king charles. Ich szczeniak ma dwukolorowe oczy
  5. Widzisz, że twój kot położył się w taki sposób? Lepiej opuścić dom, każdy właściciel powinien poznać ten znak
Poprzedni artykułZmiany w regulaminie Eurowizji. Teraz reprezentant musi wygrać program TVP
Następny artykułEdyta Herbuś pokazała nagie zdjęcia. Reakcje fanów są skrajne. Przesadziła?
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Skończyła filologię niemiecką i amerykanistykę. Interesuje się życiem gwiazd i historią ruchów lewicowych na świecie. W wolnych chwilach ogląda polskie filmy z lat 60.