Syn Małgorzaty Kożuchowskiej pójdzie w jej ślady i też zostanie gwiazdą? Sensacyjne doniesienia o 5-latku rozgrzały fanów pięknej aktorki. Chłopiec ma szansę na zostanie najbardziej rozpoznawalnym dzieckiem w kraju. Jego udział w telewizyjnych produkcjach z pewnością cieszyłby się dużym rozgłosem i zainteresowaniem ze strony widzów.

Syn Małgorzaty Kożuchowskiej niedawno obchodził piąte urodziny i okazuje się, że już… mógłby na siebie zarabiać. Jaś dostał propozycję wystąpienia u boku mamy i tym samym dołączenia do grona dziecięcych gwiazd polskiego show-biznesu. Jeśli rodzice zgodziliby się na ten pomysł, w ciągu kilku lat Jaś zarobiłby fortunę.

Syn Małgorzaty Kożuchowskiej

Małgorzata Kożuchowska zawsze była zapracowaną mamą, ale w ostatnim czasie całe dnie spędzała poza domem. Gwiazda Rodzinki.pl intensywnie pracuje na planie Drugiej szansy, a niedawno ukazały się dwa filmy z jej udziałem. Po kilku latach przerwy wróciła też do teatru, gdzie godzinami przygotowuje się spektaklu. Aktorka nie chce, aby jej syn wychowywał się za kulisami, dlatego opiekuje się nim babcia.

Okazuje się, że niedawno gwiazda otrzymała niezwykle interesującą propozycję. Mogłaby jednocześnie pracować i spędzać czas z synem. Jak to możliwe? Chłopiec miałby wystąpić z nią w jednej z produkcji, ale aktorka nie zdradziła więcej szczegółów. Nie jest tajemnicą, że dziecięce gwiazdy zarabiają co najmniej 1,5 tysiąca złotych za dzień spędzony na planie, dlatego pod okiem mamy Jan mógłby już zarabiać na swoją przyszłość.

Syn Małgorzaty Kożuchowskiej zagra filmie?

Syn Małgorzaty Kożuchowskiej mógłby zagrać w filmie, a producenci z pewnością przyjęliby go z otwartymi ramionami. Dziecko uwielbianej aktorki zapewniłoby sukces, ale pomysł nie podoba się rodzicom Jasia. Gwiazda Rodzinki.pl na razie odmawia wszystkim zainteresowanym, bo nie chce, aby jej pociecha w tak młodym wieku mierzyła się z popularnością.

syn
instagram.com/malgorzatakozuchowska_

Udział w filmie czy serialu sprawiłby, że Jaś nie byłby już anonimowy, a jego twarz byłaby rozpoznawalna. Znana mama stara się chronić jego wizerunek, dlatego do dziś fani nie wiedzą, jak naprawdę wygląda 5-latek. Podkreśla jednak, że jeśli w przyszłości podejmie decyzję o pracy w show-biznesie, nie będzie mu tego zabraniała.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

syn
instagram.com/malgorzatakozuchowska_

Małgorzata Kożuchowska publikuje zdjęcia z synem tylko wtedy, kiedy nie widać jego twarzy.

syn
instagram.com/malgorzatakozuchowska_

Aktorka nie chce, aby Jaś wychowywał się w blasku fleszy.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wszyscy z komórkami zapłacą więcej. Już niebawem podwyżka cen
  2. Agnieszka Chylińska wydala nową książkę. Piosenkarka mogła zrobić na niej krocie
  3. Ewa Kuklińska nie miała szczęścia w małżeństwie. Przez jednego z ukochanych targnęła się na swoje życie
  4. Agata Duda w młodości. Córka Kinga jest identyczna, jak mama w latach młodości
  5. Magda Gessler była w miejscowości Krzysztofa Jackowskiego, usłyszała i zobaczyła fatalne rzeczy. „Sekta diabelska”
  6. Katarzyna od 5 lat ciągle jest w ciąży i jest z tego dumna. „Nie rozumiem kobiet, które poprzestają na jednym dziecku”
Poprzedni artykułChłopiec wręczył mamie liścik od nauczycielki. Gdy kobieta go przeczytała, zareagowała natychmiast
Następny artykułDalida, gwiazda lat 70. odebrała sobie życie. Dokładnie zaplanowała swoją śmierć
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.