Lelum.pl

kadr z programu „Pytanie na śniadanie”

Synek Małgorzaty Opczowskiej zrobił dla mamy laurkę. Napisał na niej piękne słowa

27 Maja 2022

Autor tekstu:

Aleksandra Gadzińska

Małgorzata Opczowska otrzymała od swojego dziecka niepowtarzalny prezent. Na Instagramie pochwaliła się laurką, jaką zrobił dla niej syn. 7-latek napisał dla mamy rozczulający liścik.

Małgorzata Opczowska otrzymała od swojego dziecka niepowtarzalny prezent. Na Instagramie pochwaliła się laurką, jaką zrobił dla niej syn. 7-latek napisał dla mamy rozczulający liścik.

Historia macierzyństwa, jaką ma za sobą gospodyni „Pytania na śniadanie”, Małgorzata Opczowska, nie ma w sobie nic z sielanki, jaką znamy z reklam i filmów. Przez długi czas gwiazda pilnie strzegła prywatności swojego dziecka, jednak wreszcie mały Maks zaczął pojawiać się na zdjęciach gwiazdy.

Wówczas na łamach „Rewii” prezenterka zdradziła zaskakujące szczegóły na temat choroby i walki o życie synka. Mając zaledwie 4 miesiące chłopczyk przeszedł ciężki stan zapalny, a lekarze nie potrafili wskazać jego źródła. Na szczęście jego organizm okazał się na tyle silny, by zwalczyć chorobę, a mama mogła odetchnąć z ulgą.

Małgorzata Opczowska dostała od synka wspaniałą laurkę. Słowa 7-latka chwytają za serce

Obecnie Małgorzata Opczowska wychowuje syna samotnie i jeszcze niedawno, w rozmowie z „Super Expressem” wyznała, że rozpad 9-letniego związku był dla niej traumatycznym przeżyciem. Teraz jednak całym jej światem stał się Maks.

– Jesteśmy dla siebie całym światem. Zawsze jesteśmy razem. Maks często powtarza: „Mama i syn to super team”. Jest to dziecko, które spadło mi z nieba. Ma dobre serce, bardzo często mnie uczy pokory i niekomentowania wszystkiego, potrafi wytłumaczyć każdą słabość drugiego człowieka. Wynagradza mi wszystkie smutki, które spotkały mnie w życiu – mówiła w wywiadzie dla agencji AKPA.

Podzieliła się też wówczas, że jej dziecko zdradza żywe zainteresowanie kosmosem i dinozaurami, nieustannie napawając ją dumą. Gwiazda TVP stara się też przekazywać synowi konkretne wartości. Fani nie kryli zdumienia, kiedy w ubiegłorocznym wywiadzie ujawniła, że siedmiolatek zaczął naukę w szkole klasztornej prowadzonej przez zakon Pijarów, a każdy dzień zaczyna od modlitwy.

Teraz Opczowska pokazała wspaniałą laurkę, którą otrzymała od chłopca z okazji Dnia Matki. Wzruszający rysunek, przedstawiający postacie Małgosi i Maksa, wraz z wielkim, czerwonym sercem został zamieszczony na Instagramie. Rozczulające były także piękne słowa 7-latka, skierowane do mamy: „Kocham cię mami najbardziej na świecie mamusiu”

– Kiedy urodził się mój Max, chciałam, by miał mamę, choć trochę taką, jaką ja mam.
I dziś, zanim zdążyłam otworzyć oczy mój synek czekał przy łóżku z laurką.
Coś się więc udało. Uwielbiam być jego Mamą – napisała dumna prezenterka.

Wyświetl ten post na Instagramie

Wyświetl ten post na Instagramie

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Pilna wiadomość dla rodziców. Właśnie ruszyła ważna akcja
  2. Używasz perfum? O jednej rzeczy możesz nie mieć pojęcia, zdumiewające informacje
  3. Ujawniono zarobki Maryli Rodowicz w „The Voice Senior”. Pozostali jurorzy będą zazdrościć?

Tagi:

Podobne artykuły

Plotki i gwiazdy

Kopali jej plecak, próbowali zabrać kurtkę. Sylwia Bomba zalana łzami opowiedziała o dramacie z przeszłości
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Tak świat dowiedział się o oświadczynach Dawida Kubackiego. Reakcja Marty była zaskakująca
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Maciej Rock ujawnił, jakie ma relacje z Piotrem Gąsowskim. Cała prawda wyszła na jaw
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Czarno białe zdjęcie na profilu Marty Kubackiej, a pod nim słowa wsparcia i życzenia zdrowia. Cała Polska jednoczy się w modlitwie
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

„Jaka chudzina”. Co się stało z Magdą Narożną? Ludzie jej nie poznają po drastycznej przemianie
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Edyta Golec, jak bogini. Takiej jej jeszcze nie widzieliśmy, biała suknia, kwiaty we włosach. Fani zachwyceni
Czytaj więcej >
Aleksandra Gadzińska

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]