Szkoła jest dla Roksany Węgiel równie ważna, co kariera muzyczna. Dziś młoda gwiazda po raz pierwszy poszła do szkoły, w nowym roku szkolnym. Jak Roxie zamierza pogodzić koncertowanie z lekcjami?

Roksana Węgiel jest fenomenem na polskim rynku medialnym. Niecałe dwa lata temu pod skrzydłami Edyty Górniak zwyciężyła program The Voice Kids, a teraz jest najbardziej rozchwytywaną wokalistką w kraju. Roxie ma dopiero 14 lat, więc ma na głowie nie tylko karierę, a również obowiązek szkolny. Jak się okazuje, szkoła jest dla niej równie ważna i nie zamierza z niej rezygnować.

Roksana Węgiel: szkoła

Roksana Węgiel jest z pewnością jedną z bardziej zapracowanych nastolatek w kraju. Młoda gwiazda dopiero co skończyła podstawówkę, a już zdążyła osiągnąć wielki sukces. Przez całe wakacje Roxie koncertowała i promowała swój debiutancki album. Przyszedł wrzesień, a co za tym idzie: szkoła!

Młoda piosenkarka jeszcze wczoraj występowała podczas charytatywnego meczu stacji TVN, a następnie dała koncert w klubie Hulakula. Okazuje się, że po koncercie w warszawskim klubie rozdała kilka autografów i szybko odjechała busem do rodzinnego Jasła. Dlaczego? Dzisiaj Roksana Węgiel poszła po raz pierwszy do szkoły, co więcej do nowej szkoły, ponieważ właśnie zaczęła być już licealistką.

– Roksana zagrała wczoraj dwa koncerty. Drugi z nich zakończył się dosyć późno i w nocy musiała wracać do Jasła. Dzisiaj, pierwszy raz po wakacjach, poszła do szkoły. O 8.00 musiała stawić się na zajęciach w wybranym przez siebie liceum ogólnokształcącym – zdradziła osoba z otoczenia gwiazdy w rozmowie z Plotkiem.

Jak się uczy Roksana Węgiel?

Roksana Węgiel jeszcze w szkole podstawowej musiała łączyć lekcje z wielką karierą. Młoda artystka uczy się dobrze, jednak przy tylu nieobecnościach nie zawsze było jej łatwo nadrobić materiał. Na szczęście mogła liczyć na wyrozumiałość nauczycieli.

Większość jest pozytywnie nastawiona do tego, co robię. Chociaż zdarzają się i tacy, którzy wymagają ode mnie więcej przez to, że opuszczam tak dużo lekcji. Ale na ogół moi nauczyciele są dość wyrozumiali. Wiedzą, że mam mniej czasu na naukę niż rówieśnicy, więc idą mi na rękę. Chociaż i tak muszę zdać ten sam materiał co wszyscy- wyznała Roxie w Plejadzie.

Myślcie, że Roksanie Węgiel uda się połączyć karierę z nauką z liceum?

Zobacz zdjęcia Roksany Węgiel:

szkoła
instagram.com/roxie_wegiel

Roksana Węgiel w tym roku szkolnym poszła pierwszy raz do szkoły.

szkoła
instagram.com/roxie_wegiel

Roxie jest już licealistką.

szkoła
instagram.com/roxie_wegiel

Roksana będzie musiała pogodzić lekcję z karierą.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zaprosił ubogiego do baru. Na miejsce przyjechała policja
  2. Zofia Zborowska zaczyna dietę dr Dąbrowskiej. Fani są zaniepokojeni, odradzają jej post
  3. Katarzyna Warnke urodziła. 42-letnia aktorka po raz pierwszy została mamą
  4. Śmierć zastała go w jego własne urodziny. Nie żyje Andrzej Polkowski, to on przetłumaczył „Harry’ego Pottera”
  5. Julia Wieniawa seksowna jak nigdy! Fani nie mogą wyjść z zachwytu na widok jej idealnego ciała
  6. Wielka wpadka Michała Szpaka. Wchodząc do studia nie zauważył, co ma na podeszwie buta

Redaktor działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Swoją pracę licencjacką napisał o kreowaniu wizerunku Dody, której jest fanem. Nie lubi sportu, nie przepada za siłownią, za to uwielbia podróżować i poznawać wszystko, co nowe.