Taniec z Gwiazdami: mąż jurorki pokazał niezwykłe zdjęcie sprzed lat. Trudno ją rozpoznać, przeszła spektakularną metamorfozę! Ślubna fotografia pojawiła się w sieci z okazji 16 rocznicy ślubu!

Taniec z Gwiazdami ma okrojony skład jurorski odkąd Ola Jordan zaszła w ciążę. Piękna tancerka w spokoju oczekuje swojego pierwszego dziecka. Dziś obchodzi 16 rocznicę ślubu i z tej okazji jej mąż pokazał wyjątkowe zdjęcie. Gdyby nie podpis, nie bylibyśmy w stanie jej rozpoznać!

Taniec z Gwiazdami: Ola Jordan kiedyś

Metamorfoza Oli Jordan zrobiła na nas wrażenie! 12 października 2003 roku gwiazda Polsatu wzięła bajkowy ślub, w zachwycającej sukni z gorsetem. Jej mąż pokazał fotografię z tego wyjątkowego dnia. Miała wtedy mocną opaleniznę i ciemne włosy. Choć była tak szczupła, jak teraz, to trudno ją rozpoznać. Pod zdjęciem posypały się szczere gratulacje od fanów.

-Wielkie gratulacje. Przed wami jeszcze wiele wspaniałych lat jako rodzice.

-Szczęśliwej rocznicy. Będziecie świetnymi rodzicami.

taniec z gwiazdami
instagram.com/jamesjordan1978

Metamorfoza Oli Jordan zapiera dech w piersiach! Pomimo wielkiej przemiany i zmiany koloru włosów dalej zachwyca nas swoim wyglądem. Tancerka zniknęła z telewizji, ale na Instagramie chwali się ciążowym brzuszkiem i wciąż prezentuje się fantastycznie.

Z kim jest Ola Jordan?

Ola Jordan jest z brytyjskim tancerzem i choreografem. James Jordan zaczął tańczyć w wieku 13, przez długi czas to właśnie Ola była jego partnerką. W maju 2006 roku zajęli drugie miejsce w zawodach Blackpool. Para od lat starała się o upragnione dziecko. W rozmowie z Faktem tancerka mówiła, że pomimo wielu prób nie może zajść w ciążę.

Wierzymy, że w końcu się uda spełnić nasze marzenie. Nie wykluczamy skorzystania z metody in vitro — przyznała w wywiadzie.

taniec z gwiazdami
instagram.com/olajordan

W końcu jednak parze udało się spełnić marzenie i najprawdopodobniej już w listopadzie zostaną rodzicami. Z powodu ciąży Ola Jordan zrezygnowała z oceniania uczestników Tańca z gwiazdami. Być może produkcja liczy na jej powrót, bo jej miejsca nikt nie zajął, a jury przez całą edycję występuje w pomniejszonym składzie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ikea: Zjadła obiad, połamała zęby. Dostanie ogromne odszkodowanie
  2. Żyli razem 69 lat, zmarli w odstępstwie kilku minut. Gdy dzieci zobaczyły ich po raz ostatni, zaczęły płakać
  3. Dziennikarka zaliczyła przezabawną wpadkę na wizji. Jej syn wkradł się na plan programu
  4. Pająk wielkości psa. Ptasznik goliat jest wyjątkowo agresywny
  5. Polska siatkówka zawdzięcza mu wiele. PZPS w żałobie podał tragiczne informacje
  6. Zrobili jej zdjęcie gdy podskoczyła jak sarenka. Robi się gorąco na widok mikroskopijnych majtek gwiazdy, przesadziła?
Poprzedni artykułJest jedyną osobą na świecie, która usunęła tyle żeber. Jej ostatnią operacją było łamanie wszystkich kości w twarzy
Następny artykułŻona znanego aktora uległa wypadkowi kilka lat temu. Gwiazdor musiał podjąć decyzję o odłączeniu aparatury
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.