Taniec z gwiazdami: Michał Olszański, wieloletni prowadzący Pytania na śniadanie niedawno pożegnał się z programem TVP2. Nie rozstał się jednak całkowicie ze stacją, bo poprowadzi Magazyn Ekspresu Reporterów. Okazuje się, że miał szansę pokazania się widzom w zupełnie innym wydaniu. 

Taniec z gwiazdami: Michał Olszański mógł pojawić się w programie, ale zdecydowanie odmówił. Dziennikarz szczerze podał powody swojej decyzji. Przez jego słowa wielu uczestnikom programu może zrobić się głupio: Mnie naprawdę nie odbija — mówił w rozmowie z portalem dziennik.pl.

Taniec z gwiazdami: Michał Olszański

Michał Olszański udzielił wywiadu, w którym opowiedział o tym, jak został potraktowany przez TVP i jak czuł się, gdy z dnia na dzień okazało się, że więcej nie poprowadzi Pytania na śniadanie. Największy żal miał o to, że nie pozwolono mu pożegnać się z widzami, których witał rano przez wiele lat.

Zapytany o zawodowe propozycje, które pojawiły się po jego odejściu TVP, przyznał, że zaproponowano mu udział w Tańcu z gwiazdami, ale kategorycznie odmówił. Ciężko budowany wizerunek poważnego dziennikarza nijak ma się do programu o charakterze rozrywkowym. 

Michał Olszański w wywiadzie zadrwił z uczestników TZG?

Przy okazji rozmowy na temat propozycji, jaką otrzymał, dosadnie wyjaśnił, dlaczego nie mógł zgodzić się na udział w programie. Po jego słowach wielu gwiazdom może zrobić się głupio, bo wypowiedź jest bardzo szczera.

– To jest show z kategorii celebryckiej, prezentowania siebie od tej właśnie strony, a ja się celebrytą nie czuję. […]. Nie chciałbym, aby widzowie, którzy oglądają, chociażby Magazyn Ekspresu Reporterów stwierdzili, że Olszańskiemu odbiło. Mnie naprawdę nie odbija. Zachowuję się rozsądnie i przyzwoicie — mówił dla dziennik.pl.

Stwierdził natomiast, że chętnie poprowadziłby program, w którym miałby możliwość porozmawiania z ludźmi o ciekawych historiach. Zaznaczył, że nie chodzi mu o najbardziej znane osoby, ale o interesujące życiorys.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Taniec z gwiazdami: Michał Olszański
instagram.com/pytanienasniadanie

Michał Olszański od lat prowadził Pytanie na śniadanie.

Taniec z gwiazdami: Michał Olszański
instagram.com/pytanienasniadanie

Gdy dostał propozycję udziału w Tańcu z gwiazdami kategorycznie odmówił.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Gwiazda serialu „Rodzinka.pl” ogłosiła radosną nowinę! Pokazała zdjęcia, które zdradzają wszystko
  2. Jacek Rozenek w poruszających słowach o udarze: „Mój stan był krytyczny”
  3. Dzieci były dla Ani Przybylskiej najważniejsze. Ich ostatnie pożegnanie było bolesne
  4. 39-letnia Marta Kaczyńska publicznie karmi syna piersią na plaży. Ile lat ma dziecko?
  5. Nie poszła na ślub siostry. Powód powala
Poprzedni artykułTe zdjęcia pokazują, jak wyglądają ciała stulatków. Niezwykły projekt znanej fotografki
Następny artykułMichał Szpak pokazał odważne zdjęcie. Fani oszaleli z radości
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.