Tata uderzył w fotelik niemowlęcia, co natychmiast zwróciło uwagę przynajmniej jednego innego domownika. Na całe szczęście cała ta sytuacja została nagrana, inaczej mało kto chciałby w nią uwierzyć. Mało osób spodziewa się, że taka będzie reakcja kota na zdarzenie tego typu!

Wiemy doskonale, jak zaborcze potrafią być psy w stosunku do swoich właścicieli. Wiemy, że niejednokrotnie zdarza się, że narażają same siebie na niebezpieczeństwo, żeby tylko uchronić przed nim ukochanych członków swojej rodziny. Nie każdy jednak spodziewa się, że kot może zareagować podobnie. Ten tata przekonał się o tym w bolesny sposób!

Tata nie spodziewał się reakcji kota

Rodzice chcieli przetestować, w jaki sposób zareaguje ich zwierzę, kiedy znajdzie się w takiej sytuacji. Nie spodziewali się, że jego reakcja będzie aż tak gwałtowna. Na całe szczęście postanowili wszystko nagrać, ponieważ dowodzi to paru rzeczy w kwestii prawdziwego charakteru kotów. 

Na nagraniu widzimy wyraźnie, jak siedzący na łóżku mężczyzna kilkukrotnie uderza w samochodowy fotelik, w którym leży jego dziecko. Tata powtarza tę czynność kilkukrotnie, aż nagle reaguje inny mieszkaniec domu. Z innego pokoju bardzo szybko przybiega kot, który, widząc co się dzieje, przekonany, że jego pan bije dziecko, postanawia zareagować. 

Dzielny kot

Kiedy kot zobaczył co się dzieje, natychmiast rzucił się na rękę mężczyzny, starając się powstrzymać go przed możliwością kolejnego uderzenia fotelika. Mimo tego, że był kilkukrotnie odpychany przez mężczyznę, nie poddawał się i dalej robił wszystko, co w jego mocy, żeby pomóc bezbronnemu dziecku. 

To nagranie najlepiej pokazuje, że koty, dokładnie tak samo jak psy, przywiązują się do swoich państwa i są gotowe na bardzo wiele, byleby tylko ich obronić. Nie cechują się jednak ślepą lojalnością, co widzimy po przykładzie tego dzielnego kota. Nie wahał się on przecież zaatakować swojego pana, byleby stanąć w obronie niewinnego dziecka!

ZOBACZ NAGRANIE:

 Reakcja kota była błyskawiczna!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Szczeniak śpi w niewiarygodny sposób. Wygląda jak pluszowa zabawka
  2. Chihuahua został uratowany ze strasznych warunków. Dzięki wyjątkowej urodzie stał się gwiazdą
  3. Najsłodszy piesek na świecie. Wygląda jak deszczowa chmurka
  4. Bandyci chcieli okraść mężczyznę. Gdy otworzyli dom, czekała ich przykra niespodzianka, natychmiast zaczęli uciekać

źródła: webiusy.com

Poprzedni artykułMama zobaczyła swoje nowo narodzone dziecko i aż krzyknęła. Lekarze twierdzą, że przesadza
Następny artykułŻona Davida Bowiego to była supermodelka. Pamiętacie ją? Dziś zapiera dech w piersiach
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego