Telewizja, którą znaliśmy wszyscy, niedługo przestanie istnieć. Po 18 latach zapewniania wielu osobom rozrywki stacja kończy nadawanie. To może być prawdziwy szok dla wielu widzów, fani będą zmuszeni do zmian w swoich nawykach. Znamy powody decyzji kierownictwa produkcji i datę, w której oficjalnie zakończy się emisja.

Telewizja znacznie się zmieni, wiele osób zrozpaczonych. W związku z zakończeniem emisji programu przez nadawcę znika uwielbiany przez miliony widzów kanał. Wiemy, co było powodem zaskakującej decyzji.

Kanał pojawił się na początku marca w 2002 roku i był dostępny jedynie dla tych widzów, którzy mieli wykupiony abonament Cyfry+. Po pięciu sukcesywnych latach na antenie grupa TVN zdecydowała się na wykupienie 100% udziałów. Według informacji zawartych na portalu natemat.pl transakcja wynosiła aż 13 milionów euro.

  1. Zdjęcia z planu „Rolnik szuka żony” błyskawicznie obiegły sieć. Wszystko przez jeden szczegół
  2. Turyści spojrzeli na paragon i zrzedła im mina. 200 zł za kebaba i 35 zł za kawę, wakacyjne ceny w znanym hotelu zapamiętają do końca życia
  3. Nowy banknot pojawił się właśnie w bankomatach w całej Polsce. Ludzie nie mogą uwierzyć, prawdziwy hit

Uwielbiany program znika z anteny

Jak informuje wp.pl, powołując się na wiadomości, jakie otrzymują abonenci łódzkiej sieci kablowej Toya, po 18 latach obecności na szklanym ekranie zniknie kanał Mango 24. Uwielbiany przez milionów widzów program polegał na prezentacji produktów, które wedle reklam miały niesamowite właściwości i ich telefonicznej sprzedaży.

Według sprawozdania złożonego w Krajowym Rejestrze Sądowym spółka Mango Media na przestrzeli lat 2017-2019 zanotowała milionowe straty. Oficjalnie nie podano, jaka jest przyczyna rezygnacji z programu. Emisja ma zakończyć się 1 sierpnia 2020 roku.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Telewizja
Photo by Clément M. on Unsplash

Telewizja wycofuje znany kanał. Widzowie mogą być zrozpaczeni.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dramatyczna relacja pobitej na wiecu Dudy 18-latki. „Jego zwolennicy mnie wyzywali, a on patrzył mi w oczy i nie powiedział nic”
  2. Porażające sceny na obozie letnim w Polsce. Musieli uciekać, są poszkodowani
  3. Wszyscy widzieli paragony znad Bałtyku. Teraz wypływają rachunki z zagranicy, jest dużo gorzej
  4. Karol Strasburger obchodzi dziś urodziny. Trudno uwierzyć które, czego mu życzycie?
  5. Nie żyje ekspedientka zarażona koronawirusem. Sanepid szuka klientów sklepu
  6. Zbliża się 2. rocznica śmierci Kory. Widok jej grobu zwala z nóg, ciężko uwierzyć co zrobili fani

Źródło: wp.pl, natemat.pl

 

Poprzedni artykułAntek Królikowski spotyka się z gwiazdą ”Pierwszej miłości”? ”Szedł z nią za rękę”
Następny artykułWstrząsające odkrycie nastolatków z Oświęcimia. Policja ujawniła zdjęcia, które odbierają mowę
Redaktor w Lelum.pl Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Pasjonatka nowych technologii, sztuki i rysunku. Wolne chwile spędza na tworzeniu ilustracji i pogłębianiu wiedzy na temat projektowania doświadczeń użytkowników.