Wyszukaj w serwisie
Zdrowie i żywienie Aktywność silversa Pielęgnacja i uroda Lifestyle Silver Quizy
Lelum.pl > Randka

Randka

randka
22.03.2023 15:26 Umówiła się z poznanym w sieci mężczyzną i przeżyła najgorszą randkę w życiu. Kiedy dostała SMS, zamarła

Randkowanie przez internet stało się już zupełnie normalne. Wciąż jednak trzeba wyjątkowo uważać, z kim nawiązuje się znajomość, bo może się to skończyć w wyjątkowo przykry sposób. Dobitnie przekonała się o tym Ryann Miller. Jak skończyła się jej randka?Po fakcie kobieta zdecydowała się upublicznić swoją historię jako przestrogę dla innych szukających szczęścia w sieci osób. Warto dobrze weryfikować, z kim się spotykamy.

Randka
09.12.2020 11:12 Czy mężczyzna powinien płacić na pierwszej randce? Pytanie, które zawsze budzi dużo kontrowersji

Pierwsza randka zawsze wywołuje duże emocje i sporą niepewność. Jak się zachować? Czy powinnam zapłacić za siebie w restauracji? To pytanie od zawsze budzi duże emocje, jedni uważają, że każdy powinien płacić zawsze bezwzględnie za siebie, inni, że płacenie to „obowiązek” mężczyzny. Jakie jest twoje zdanie? Pierwsza randka: motyle w brzuchu, wpatrywanie się sobie w oczy, niewinne gesty i uśmiechy. Wszystko idzie dobrze, aż nagle przychodzi ten moment. Kelner niesie rachunek i nie za bardzo wiadomo, jak się zachować. Powinna zapłacić kobieta czy mężczyzna? A może każdy za siebie? Odpowiedź zawsze budzi wiele skrajnych uczuć.

Jak spławić chłopaka
09.12.2019 20:30 Jak elegancko odrzucić zaproszenie na randkę? Triki, które ci to ułatwią

Jak elegancko odrzucić zaproszenie na randkę? Czasem po prostu nie mamy wyboru. Adoruje nas osoba, którą nie jesteśmy zainteresowane. Jednak jeśli facet stara się i próbuje zaprosić nas na kawę czy wino, powinniśmy odmówić z klasą. Jak elegancko odrzucić zaproszenie na randkę? To pytanie wciąż zadają sobie kobiety, które są adorowane przez faceta, którym nie są zainteresowane. Cała sztuka w tym, żeby odmówić, ale zrobić komuś najmniejszą przykrość jaką tylko się da. Styl odrzucenia zaproszenia naprawdę ma duże znaczenie dla mężczyzny. Nie zależy nam przecież na tym żeby go zranić.