Tesla przy dystrybutorze na stacji benzynowej to dość nietypowy widok. Nic więc dziwnego, że mężczyźni czekający w kolejce, postanowili bliżej przyjrzeć się sytuacji i nagrać jej rozwinięcie. Nagranie podbija internet, a to, co zrobił właściciel samochodu, wręcz nie mieści się w głowie. Ciężko pohamować się od uniesień brwi… i śmiechu.

Nagranie, które opublikowane zostało na Facebooku, zostało udostępnione ponad sto tysięcy razy i trudno się dziwić. Coś takiego po prostu trzeba zobaczyć, ale uwaga… można złapać się za głowę! Tesla, a dokładnie jej właściciel, podbija internet. Jak widać, nie każdy powinien prowadzić samochód, w szczególności elektryczny.

Tesla na stacji benzynowej

Co robiła Tesla przy dystrybutorze paliw na stacji benzynowej? Choć ciężko w to uwierzyć, właściciel elektrycznego i dość drogiego auta (kosztuje ponad 130 tys. złotych) próbował je zatankować. Wyczyny, a wręcz akrobacje mężczyzny zostały nagrane i prędko trafiły do sieci. To, co zostało uwiecznione na filmiku ciężko wymazać z pamięci.

Filmik zaczyna się bardzo niewinnie. Mężczyzna parkuje auto przy dystrybutorze, a następnie opuszcza je, by wyrzucić śmieci, natomiast to, co dzieje się później, wydaje się zupełnie nieprawdopodobne. Otwarcie zaślepki z gniazdkiem ładowania i usiłowanie wlania benzyny to jedynie początek. 

  1. Nowe projekty uderzą w portfele Polaków. Na horyzoncie kolejne opłaty, wszyscy łapią się za głowę
  2. Wszystko się nagrało, ksiądz podczas chrztu uderzył dziecko, naprawdę zatrważające. Rodzice wyrwali mu je z rąk ze strachem
  3. Wyciekła informacja na temat wielkiej tajemnicy TVN. Nie chcieli, aby ktokolwiek się dowiedział, cała Polska wstrzymała oddech

Chciał zatankować Teslę

Kto jak kto, ale właściciel auta powinien znać na jego temat tak podstawowe informacje jak ta, że Tesla to samochód elektryczny. Jednak zanim mężczyzna zorientował się, co jest nie tak, minęło naprawdę dużo czasu. Strach pomyśleć, co gdyby nie było internetu, bo, jak się okazuje, to najprawdopodobniej Google podsunęło mu odpowiedź na tak nurtujące pytanie. To nagranie wręcz trzeba zobaczyć. 

ZOBACZ WIDEO:

 

Co robiła Tesla przy dystrybutorze paliw? O tym warto przekonać się na własne oczy.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Basia Kurdej-Szatan pokazała kuchnię. Wiele osób o takiej marzy, uwagę zwraca 1 szczegół
  2. Kinga Duda pojechała na luksusowe wakacje. Wiemy gdzie wypoczywa
  3. Kulisy wyjazdu Kingi Dudy. Na jaw wychodzą nowe nieznane fakty, nie było dobrze
  4. Mąż zemścił się na kochanku żony. Zachował się w najgorszy możliwy sposób, włos się jeży na głowie
  5. Para młoda nagle usłyszała krzyk. Odwrócili się i zamarli, nie wierzyli własnym oczom
  6. Dziś wieczorem Polsat będzie bezkonkurencyjny. Pokaże megahit, miliony zasiądą przed telewizorami

źródło: Fakt.pl

 

Poprzedni artykułCórka Magdy Gessler zdradziła płeć dziecka. Rozczulająca wiadomość, tak robiły nasze babcie
Następny artykułMarta Kaczyńska pokazała prywatne zdjęcie ze ślubu swoich rodziców. „Podobno tańczyli do rana”
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.