Lelum.pl

Autorstwa Natalia Szafrańska – Teatr IMKA, CC BY 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=41480904

Tomasz Karolak pokazał swojego syna. Internauci jednogłośni: „Klon”

17 Lutego 2022

Autor tekstu:

Aleksandra Gadzińska

Tomasz Karolak pokazał, jak teraz wygląda jego syn. Internauci natychmiast zareagowali i z dużym ożywieniem wskazywali na uderzające podobieństwo pomiędzy ojcem a dziewięcioletnim Leonem. Niektórzy nie mogli się powstrzymać przed wytknięciem jednego szczegółu.

Tomasz Karolak pokazał, jak teraz wygląda jego syn. Internauci natychmiast zareagowali i z dużym ożywieniem wskazywali na uderzające podobieństwo pomiędzy ojcem a dziewięcioletnim Leonem. Niektórzy nie mogli się powstrzymać przed wytknięciem jednego szczegółu.

Tomasz Karolak to bezapelacyjnie jeden z najbardziej rozchwytywanych aktorów ostatnich dekad. Trudno o najnowszy plakat filmowy komedii romantycznej, na którym nie widniałaby twarz gwiazdora. Sławę i sympatię widzów przyniosła mu rola łebskiego Darka w serialu „39 i pół” i tak karuzela rozmaitych ról zaczęła się kręcić.

Tomasz Karolak i miłosne perypetie

Poznaliśmy celebrytę, głównie jako niepoprawnego romantyka z muzyką w duszy. Mimo to, w życiu prywatnym Tomasz Karolak nigdy nie zdecydował się na ślub. Wiemy jednak, że przez lata spotykał się z Violą Kołakowską, a wokół ich nieformalnego związku narosło wiele plotek, a nawet szokujących fake newsów.

Głośna afera miała miejsce jakiś czas temu, kiedy po sieci rozniosły się wieści, że Tomasz Karolak miał groźny wypadek. Posunięto się nawet do stwierdzenia, że w katastrofie zginęła jego partnerka.

Aktor zmuszony był wydać oświadczenie, w którym zapewnił, że powyższa informacja była jedynie upiornym wymysłem czyjejś bujnej wyobraźni.

Wydaje się, że Tomasz Karolak pilnie strzeże osobistych sekretów i swojej prywatności. Wiemy jednak, że wraz z Violą wychowuje dwójkę dzieci — 15-letnią Lenę oraz 9-letniego Leona.

Tomasz Karolak pokazał syna. Podobieństwo jest uderzające

Przy okazji pobytu w bajkowym, górskim otoczeniu Tatr, Tomasz Karolak postanowił pochwalić się synem. Udostępnione na Instagramie zdjęcie wywołało ożywioną reakcję fanów. Internauci nie mają wątpliwości — dziewięciolatek to wykapany tata!

Rysy twarzy, a także specyficzny błysk w oku — Leon wydaje się być najlepszym dowodem na to, że niedaleko pada jabłko od jabłoni. Obserwujący zwrócili jednak uwagę na jeszcze jeden szczegół i nie omieszkali go wytknąć w komentarzach: chodzi o specyficzne uzębienie chłopca.

No diastema po tacie, mega — skomentowała internautka.

Klon — orzekła inna.

Fani nie mogli się nadziwić uderzającemu podobieństwu. Nie pozostawia wątpliwości, że Leon to wykapany tata. Tomasz Karolak pokusił się tylko o jeden tajemniczy kadr, jednak my jesteśmy bardzo ciekawi, czy chłopiec także zdradza zainteresowanie aktorstwem.

A wy? Co sądzicie?

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Stało się, radości nie ma końca. Aleksandra Kwaśniewska zasypana życzeniami z całej Polski
  2. Krystyna Pawłowicz jak syrena wynurza się z basenu. Aż ciężko uwierzyć, że ma 69 lat
  3. Długie włosy Michała Szpaka zniknęły. Niewiarygodne, co artysta zrobił sobie na głowie

Źródło: Plotek

Tagi:

Podobne artykuły

Plotki i gwiazdy

Hospitalizacja Marty Kubackiej. Golcowie zamieścili w sieci poruszający wpis
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Czeski piłkarz porównał Roberta Lewandowskiego z Dudą. Użył zdumiewających słów
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Katarzyna Cichopek 12 lat temu była u Kuby Wojewódzkiego. Słowa, które wtedy wypowiedziała wiele wyjaśniają
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Wojciech Glanc przewiduje rozpad jednego z najgłośniejszych małżeństw. Para właśnie spodziewa się dziecka
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Kopali jej plecak, próbowali zabrać kurtkę. Sylwia Bomba zalana łzami opowiedziała o dramacie z przeszłości
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Tak świat dowiedział się o oświadczynach Dawida Kubackiego. Reakcja Marty była zaskakująca
Czytaj więcej >
Aleksandra Gadzińska

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]