Tomasz Komenda zagościł na kanapie programu Dzień Dobry TVN. Mężczyzna, o którym kilka lat temu zrobiło się bardzo głośno z powodu niesprawiedliwego pobytu za kratkami, niedawno ogłosił, że wraz z narzeczoną Anną Walter spodziewają się dziecka. Kobieta towarzyszyła Tomaszowi podczas na kanapie programu. Korzystając z okazji, Tomasz wyjawił imię dziecka. Prowadzący nie mógł uwierzyć.

Poranna śniadaniówka Dzień Dobry TVN od wielu lat gości najpopularniejsze osoby w kraju. Podczas emisji prowadzący rozmawiają z gośćmi na wiele tematów, które potem stają się gorącymi nowinami i przedmiotem plotek wśród fanów. Dzisiaj w programie zagościł Tomasz Komenda z ciężarną narzeczoną. Telewidzowie dowiedzieli się, jak nazwą swoje dziecko.

Tomasz Komenda zdradził imię dziecka

W najnowszym odcinku Dzień Dobry TVN pojawił się Tomasz Komenda wraz z narzeczoną Anną Walter. Kobieta jest w zaawansowanej ciąży, wobec tego na twarzach przyszłych rodziców i prowadzących można było dostrzec oznaki radości. Padło wiele pytań ze strony dziennikarzy, jednak zaskakującym punktem odcinka było nieoczekiwane zdradzenie imienia, jakie para ma zamiar nadać dziecku.

Gospodarzami odcinka byli Filip Chajzer i Małgorzata Ohme. Podczas rozmowy Tomasz nagle wyznał imię, jakie nadadzą dziecku:

Będzie miał na imię jak Ty – powiedział Tomasz Komenda do Filipa Chajzera.

Na twarzy prowadzącego pojawił się wyraźny wyraz zdziwienia:

– Naprawdę, Filip? – zapytał dziennikarz.

Tomasz odpowiedział tylko:

– Tak.

  1. Pogrążyli się w żałobie. Kiedy przyszli na pogrzeb, zamarli, ksiądz był przerażony
  2. „W Kontrze” chwalono obrazy na wizji, których nie było widać. Magdalena Ogórek i Jarosław Jakimowicz znów odpłynęli?

Historia Tomasza stała się inspiracją do filmu

Warto przypomnieć, że Tomasz Komenda został niesłusznie skazany za rzekomą brutalną zbrodnię, której nie popełnił. Kiedy dziennikarze śledczy oraz policjant CBŚ Remigiusz Korejwo wraz z prokuratorami Dariuszem Sobieskim i Robertem Tomankiewiczem postanowili zająć się sprawą, niewinność Tomasza wyszła na jaw. Po 18-letnim pobycie za kratkami sąd uznał go za niewinnego.

Historia Tomka stała się inspiracją do stworzenia filmu dla reżysera filmowego Jana Holoubka. Tomasz niejednokrotnie mówił, że współwięźniowie znęcali się nad nim fizycznie i psychicznie. Pobyt za murami więzienia był dla niego prawdziwym koszmarem. Na szczęście to wszystko za nim. Niedawno oświadczył się swojej ukochanej i spodziewają się dziecka. Teraz nie ukrywa swojego szczęścia:

– Zostałem tatusiem. Mam syna. Urodzi się za cztery miesiące. No i czego chcieć więcej. Mam teraz zamiar na premierze się oświadczyć. Będzie wielki dym. Kiedy jak nie teraz – mówił Tomasz w rozmowie z dziennikarzem portalu wp.pl.

Bez wątpienia historia Tomasza to koszmar z happy endem.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Tomasz Komenda
fot. screen z programu Dzień Dobry TVN

Tomasz Komenda wraz z narzeczoną pojawili się na antenie programu Dzień Dobry TVN.

Tomasz Komenda
fot. screen z programu Dzień Dobry TVN

Para spodziewa się dziecka. Podczas programu Tomasz zdradził imię, jakie mu nadadzą.

Tomasz Komenda
fot. kadr z programu Dzień Dobry TVN

Tomasz zdradził, że jego syn będzie miał na imię Filip.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie udało się pokonać ciężkiej choroby. Po długiej walce zmarła Katarzyna Lipowiec
  2. Jackowski wyjawił, co będzie działo się jesienią. Mówi o największym skarbie Polaków
  3. TVN rezygnuje z „BrzydUli”? Zapadła nagła decyzja stacji
  4. Ministerstwo Zdrowia wydało komunikat. Sprawa jest bardzo ważna
  5. Pogrążyli się w żałobie. Kiedy przyszli na pogrzeb, zamarli, ksiądz był przerażony
  6. Sklep z Rancza istnieje naprawdę. Klienci masowo pytają o jeden produkt, właścicielka zaciera ręce

Źródło: jastrzabpost.pl

Poprzedni artykułNie żyje aktor znany z kultowych filmów i seriali. Zmarł niespodziewanie, miał 54 lata
Następny artykułAż 94% Polaków darzy strażaków dużym zaufaniem społecznym. Ty też?
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl