Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Top of the Top Sopot Festival: Chwilę po występie Margaret widzowie nie wytrzymali. „Przykro pisać”
Michał Fitz
Michał Fitz 18.08.2022 00:25

Top of the Top Sopot Festival: Chwilę po występie Margaret widzowie nie wytrzymali. „Przykro pisać”

Margaret
TRICOLORS/East News

Wczoraj na scenie festiwalu Top of the Top pojawiło się mnóstwo gwiazd polskiej muzyki rozrywkowej i nie inaczej było dziś. Jedną z nich była Margaret, która zagrała swoje, znane z radia przeboje. Telewidzów jednak nie zachwyciła.

Ci dali o tym znać pod jej występem, który już został opublikowany w sieci. W sekcji komentarzy trudno było znaleźć jakiekolwiek pochwały. Mnóstwo było za to krytyki. Dlaczego?

Margaret wystąpiła w Sopocie

Śmiało można powiedzieć, że Margaret przyłożyła się do występu. Nie chciała jedynie wyjść i zaśpiewać, ale zorganizowała wokół siebie show, które pasowało do jej utworów. W trakcie pierwszej piosenki pod tytułem „Cool me down” siedziała na motocyklu, a wokół niej choreografię wykonywała grupa tancerek.

Przy okazji kolejnych utworów Margaret dołączyła już do tancerek i tańczyła razem z nimi. W trakcie występu nie pomyliła się, ani też nie zaliczyła żadnej wpadki. Wydawać by się więc mogło, że jej koncert zostanie dobrze przyjęty.

Margaret skrytykowana za występ w Sopocie

Innego zdania byli jednak internauci. Ci tłumnie skrytykowali wokalistkę i to z kilku różnych powodów. Jedni zarzucali jej brak scenicznej energii, porównując ją do żywszej Agnieszki Chylińskiej, a inni twierdzili, że fałszowała.

– Porażka na całego — stwierdziła jedna z użytkowniczek.

To była jakaś masakra dodaje kolejna.

– Porażka! A tancerki kolejna porażka — pisze następna internautka.

Trzeba się naprawdę postarać, by w natłoku takiej brutalnej krytyki znaleźć jakieś pozytywne komentarze. Te są dosłownie pojedyncze, ale jednak pojawiły się osoby, którym Margaret przypadła do gustu.

Mnie się podobało. Jak zwykle zaskoczyła wizerunkiem brzmi nieliczna z pochwał.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Marzena Rogalska odpowiada na post Snoop Dogga. Dziennikarce puściły nerwy
  2. „Mam nadzieję, że nikt nie wyłączył teraz telewizora”. Absurdalna „opowieść” Tomasza Kammela w PnŚ
  3. „Płakałem jak bóbr”. Olek Sikora zakończył pracę na planie programu „Czas na przebój”

Tagi: Margaret